Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yakıt tüketimi-Şehirler Arası

senin araç daha rodaj döneminde, 5-6bini devirdiğinde ortalaman biraz daha düşecektir..

1.4 atmosferiklerde normal bu değerler.. 8'in altında yakan görmedim daha.. benin 42-43kr yakıyor.. tek şikayetim bu.
Benim araçta 1.4 tsi 150 hp dsg fr 3000 km de ben dahi 8-8.5 lt altına inemedim tabi istanbul trafiği ve sokak araları ortalama hız 20-25 km ile bu değerleri yakalıyorum uzun yol da hız sabitlersem 6-7 ltreye düşüyor var daha ilerde oturur :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:
36 lt. lpg ile karadenize uzun yol arti bayram trafigi 497 km yol yaptim. arac 1.6 102 hp altea lpg brc'dir..

benim aracı alali sekiz
ay oldu aracim 1.2 tsi 110 bg leon style tam 17000 km de su anda ilk bakimini yaptirdim sehir ici normal
kullanim 38 kurus sehirler arasi ortalama 150 nin altina dusmemek kaydiyla 35 kurus yakiyor normal
gibi ama ilk bakimdan sonra yakit artti onceden bu degerlerde bes kurus daha dusuktu . anlamadim siZce normalmi ?

image.jpeg Klima kapali,105-110 arasi Cruise Control kullanimiyla ilk defa 1100 km ustunde range verdi arac (Shell Fuel Save yakit alinmistir)

Geri
Üst Alt