Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yakıt Hakkında ki Düşünceleriniz ?

Demirhan yüzün gülüyor kardeş hayırdır araban diğer benzinlilere göre çok az mı yakıyor nedir:D Ben kendi başıma iş açtım brc serviste lpg bakımı yaptırayım dedim katkı koydular filtre değiştirdiler lpg ayarı attılar bu ayar sonrası yakıt arttı gibi hissediyorum ve sanki sesi de arttı gibi biraz. Bugün yarın ayar için tekrar gideceğim:(

1,2 leonum 43.000 civarında 90/100 her zaman şehirler arası 1000 yapıyorum

Bakalım şehirler arası yol için vaktim şuanda yok abi ama en kısa zamanda bunu tekrar bir denerim kesinlikle...

Demirhan yüzün gülüyor kardeş hayırdır araban diğer benzinlilere göre çok az mı yakıyor nedir:D Ben kendi başıma iş açtım brc serviste lpg bakımı yaptırayım dedim katkı koydular filtre değiştirdiler lpg ayarı attılar bu ayar sonrası yakıt arttı gibi hissediyorum ve sanki sesi de arttı gibi biraz. Bugün yarın ayar için tekrar gideceğim:(

Valla usta benim yüzüm gülmeye gülmüyor da, yapacak başka birşey yok ki :D Benim araba benzinli zaten yakacağı kendi hem kendini hem beni yakıyor :D :D :D Fakat gerçekten kesinlikle düşünmüyorum LPG taktırmayı, ha iyidir hoştur belki az da yakıyor ama olsun abi arabanın orjinalliğini bozmayı hiçbir zaman sevmedim sevmem de. Madem binemeyecektiysem benzinliye niye aldım ki ben bunu :D Umarım servis bu durumuna bir çare bulur, gerçekten can sıkıcı bir durum çünkü...

Çözülmeyecek bir durum değildir bilgisayardan ayarları atıyorlar ama keşke değiştirmelerine izin vermeseydim ama ben de bilmiyorum ki böyle olacağını:) Hep diyorum keşke benzin biraz ucuz olsa biz de kullanabilsek iki gündür benzinde kullanıyorum keyfine doyum olmuyor:D ama meret çok pahalı keşke hiç başlamasaymışsın sende.. tabi başlayınca bırakılmıyor:D

Usta şirket araçlarımız Renault Fluence Dizel kaç motor şimdi hatırlamıyorum ama kalkışları bile çok farklı oluyor hissediyorsun beeehhh :D 1.2 benzinli ama kalkınca araba resmen şahlanıyor. Haklısın pahalı ama yapacak birşey yok, ben pişman değilim ya pek sık kullanmadığımdan ( çok dile getiriyorum inşallah tersi olmaz bir süre sonra :p ) arabada ki ses mevzusu beni baya bozar mesela benim arabanın içerisinde giderken arabanın içine vuv vuv diye ses alıyor Porya bilyasıdır diyorlar 350TL değiştiricem onu, onun dışında birde araba nedense 3.000devire dayandığında ufak iki üç kere tekliyor gaza basılıyken ayağım ona baktırıcam onun dışında valla arabamdan gayet memnunum :p Yakıtı bende olabildiğince Shell 'den alıyorum aslında olabildiğince değil araba ile istanbul 'a ayak bastığım andan itibaren hep Shell hep Shell birtane benzin istasyonum var sürekli de oradan alırım değiştirmem kolay kolay...

Geri
Üst Alt