Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yakıt durumu, kış şartları

HAKANAY

Kayıtlı Üye
slm arkadaşlar.aracımı alalı yaklaşık 3 ay oldu.ilk aldıgımda depoyu shell den doldurdum.bir depoyla şehiriçi-şehirdışı karışık 960 km yol gittim çok hoşuma gitti.ortalama yaklaşık 26 krş falan yaktı sanırım.ancak daha sonraki denemelerimde 29 krş u gördüm son olarak. kış şartları etkili diye düşünüyorum.

ne düşünüyosunuz, sizlerin ortalamaları nasıl? teşekkür ederim.

Leon 1.4 TSI araçla 540 560 fln yapıyoruz bir full depo ile.

normal herzaman dikkatli sürmek lazım (gaza basarken :D)

Benim 600 km nin üzerinde gidiyor şehir içinde yalnız havalardan kaynaklandığını düşnüyorum yaz olsa 700 km gibi bir yol yapacağıma eminim :eek:key: (Full Şehir içi)
npatın be selçuk kardeş sen böyle sorulara cevap yazma senin cevabı okuduktan sonra ben kahroluyom ya :) 700 km bide şehir içi vay anam vay gene biyerlerim agrıdı:D:D:D:D

Zaten bir selçuk yaktırmıyor araca birde bizim birader bende su gibi içiyor arabalar nedense :)

slm arkadaşlar.aracımı alalı yaklaşık 3 ay oldu.ilk aldıgımda depoyu shell den doldurdum.bir depoyla şehiriçi-şehirdışı karışık 960 km yol gittim çok hoşuma gitti.ortalama yaklaşık 26 krş falan yaktı sanırım.ancak daha sonraki denemelerimde 29 krş u gördüm son olarak. kış şartları etkili diye düşünüyorum.

ne düşünüyosunuz, sizlerin ortalamaları nasıl? teşekkür ederim.

bende 1.2 TSI kullanıyorum bu aralar bir depoyla 750 km civarı gidiyorum. ama senin dediğin 960 km leri yazın bile göremedim:)

Geri
Üst Alt