Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yakıt durumu, kış şartları

Ismail bey grkmsrgul isimli arkadasimiz da yanlis hatirlamiyorsam 1420 km gitmisti bir depo ile burada 1300 km gidenide gordum
3 silindirli 1.4 motorlu bir aracin turkiyenin en az yakan arabasi olmamasi mumkun degil. 2011 syombol sirket araci vardi bir yakinimda uzun yolda 100km / 4-5 litre yaktigini soylemis idi. Benki 100km/3.4 ila 3.2 yakan adamim.
Bu arada 1100 km oldu ve hala 320 giderim diyor
ben imkansız 6,8 7,4 daha aşagı imkansız inmiyo çıldıracak siz bunları söyleyince:ahkafam::kizgin::kizgin::kizgin:

ben geçenlerde 30 tl lik tüp aldım bittiği için 120 km gittim bunun genelinde 4000 devir üstünde kullandım. Aracımda toyota corolla 1.6 vvt-i 2000 model km'de 0.25krş'a denk geliyo :)

[MENTION=22395]habildinar[/MENTION] abi bir de sen yorum yap şu konuya da bizim ihtiyarın ölmediğini anlayayım... ş.içi 12.5 lt'cik...

arkadaşlar bende de seat ibiza st 1.2 dsg var.daha yeni aldım kullanan arkadaşlar yakıt tüketimi hakkında bilgi verebilr mi acaba?

benim değerlerde çok uçuk, vallaha yazmaya korktum

Geri
Üst Alt