Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yakıtı uyguna getiren fırsatlar

Ayberk takipçisi olmadığın belli. Ben bir ara Opetten yakıt alırken kazı kazan, deterjan, tuz ve bir de ekstra puan alıyordum epeyce hoş oluyordu. Ankara shell bayilerinden bazıları deterjan hediyesi veriyor.

Ama hediyelerin en güzeli, yakıt alıp puan kazanıp onu yeniden bedava yakıta yatırmak oluyor. Devede kulak kalsa da kar kardır.

Ayberk takipçisi olmadığın belli. Ben bir ara Opetten yakıt alırken kazı kazan, deterjan, tuz ve bir de ekstra puan alıyordum epeyce hoş oluyordu. Ankara shell bayilerinden bazıları deterjan hediyesi veriyor.

Ama hediyelerin en güzeli, yakıt alıp puan kazanıp onu yeniden bedava yakıta yatırmak oluyor. Devede kulak kalsa da kar kardır.

Opet'den bi daha benzin almam abi mecbur kalmadıkça.
Aynı litre benzini Shell'den alıyorum, depo başına 50km fazla yol gidiyorum. Ya sorun bizim burdaki Opet'de ya hepsinde gerçi bilmiyorum ama.
Annem birde Shell card tutuşturdu elime aklıma geldikçe yükletiyorum ona puan.
Yoksa zaten kredi kartına gelen puanlardan HD TV aldık geçenlerde :) Onları Annem takip ediyo sağolsun.

Evet Opetde bende öyle bir problemle karşılaştım umduğum km leri bulamıyordum ama çok önemsememiştim demek doğruluk payı varmış...

Benzin diyince Shell'i tek geçerim. 10 kuruş pahalı da satsa, hiç kampyanya yapmasada gider Shell'den alırım.

en kullanışlı en cok puan veren bence bonus kart. bende bonus ve cardfinans gold var benzini shellden alıyorum shell kartla biriken puanlardan da ya migrostan yiyecek içecek alıyorum yada benzin alıyorum. bir depo benzine 2.5 tl civarı veriyor ama ben bizdeki tüm arabalarda aynı kartı kullanıyorum ayda 40-50 tl ye yakın puan birikior. şirketteki aracların hepsini haftalık fulluyoruz babamın arabası olsun evdeki diğer arabalar olsun benzin alma işi benim görevim :)

en kullanışlı en cok puan veren bence bonus kart. bende bonus ve cardfinans gold var benzini shellden alıyorum shell kartla biriken puanlardan da ya migrostan yiyecek içecek alıyorum yada benzin alıyorum. bir depo benzine 2.5 tl civarı veriyor ama ben bizdeki tüm arabalarda aynı kartı kullanıyorum ayda 40-50 tl ye yakın puan birikior. şirketteki aracların hepsini haftalık fulluyoruz babamın arabası olsun evdeki diğer arabalar olsun benzin alma işi benim görevim :)

20 depo benzine, 50TL hediye biraz az gibi geldi bana.

dizele verdiği puanla benzine verdiği değişkenlik gösteriyor biraz 200 tl dizele yaklaşık 90 puan veriyor aynı tutarda benzine 120 puan veriyor. yaklaşık 4 araba doldurunca migrostan kısa marlboro alabiliyorum paunla :)

Yeni açılış yapan full istasyonlarında açılışa özel %25 varan indirimler yapiyorlarmis

Geri
Üst Alt