Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yagmurlu Bir günden İbiza Kareleri...

JoSepHH23

Kayıtlı Üye
dsc0027uw.jpg

dsc0019qc.jpg

dsc0048lf.jpg

dsc0040j.jpg

dsc0057jv.jpg

dsc0003uh.jpg

dsc0063ys.jpg

olmamış arka sisler çirkin resmide bozuyo bide neden düz çektiniz çarpraz falan güzel olurdu....:eek:key:

olmamış arka sisler çirkin resmide bozuyo bide neden düz çektiniz çarpraz falan güzel olurdu....:eek:key:

Serhat abı öle şipşak cok cektık cok yagmur vardı :) Amatör bu kadar oluyor capraz flan yapamadık ıslanmaktan objektıf flan ıslandı hep zaten :)

Serhat abı öle şipşak cok cektık cok yagmur vardı :) Amatör bu kadar oluyor capraz flan yapamadık ıslanmaktan objektıf flan ıslandı hep zaten :)

emeğinize sağlık kardeşim ona diyecek bişeyim yok ama şunu anlamıyorum çoğu fotoda foto çekilirken hemen arka kar lambaları açılıyo çok çirkin oluyo :) bu benim fikrim tabi darılmaca yok....:eek:key:

emeğinize sağlık kardeşim ona diyecek bişeyim yok ama şunu anlamıyorum çoğu fotoda foto çekilirken hemen arka kar lambaları açılıyo çok çirkin oluyo :) bu benim fikrim tabi darılmaca yok....:eek:key:

Abı o bırazda el alıskanlıgından oluyor sısı acmak ıcın şak dıe cekıyoruz acılıo hepsı :D Tsk ederım yorumun ıcn elımızden geldıgı kadar cekıoruz öle :)

Geri
Üst Alt