Yagmurlu Bir günden İbiza Kareleri... | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Yagmurlu Bir günden İbiza Kareleri...

LeonRider

Kayıtlı Üye
olmamış arka sisler çirkin resmide bozuyo bide neden düz çektiniz çarpraz falan güzel olurdu....:eek:key:

JoSepHH23

Kayıtlı Üye
olmamış arka sisler çirkin resmide bozuyo bide neden düz çektiniz çarpraz falan güzel olurdu....:eek:key:
Serhat abı öle şipşak cok cektık cok yagmur vardı :) Amatör bu kadar oluyor capraz flan yapamadık ıslanmaktan objektıf flan ıslandı hep zaten :)

LeonRider

Kayıtlı Üye
Serhat abı öle şipşak cok cektık cok yagmur vardı :) Amatör bu kadar oluyor capraz flan yapamadık ıslanmaktan objektıf flan ıslandı hep zaten :)
emeğinize sağlık kardeşim ona diyecek bişeyim yok ama şunu anlamıyorum çoğu fotoda foto çekilirken hemen arka kar lambaları açılıyo çok çirkin oluyo :) bu benim fikrim tabi darılmaca yok....:eek:key:

JoSepHH23

Kayıtlı Üye
emeğinize sağlık kardeşim ona diyecek bişeyim yok ama şunu anlamıyorum çoğu fotoda foto çekilirken hemen arka kar lambaları açılıyo çok çirkin oluyo :) bu benim fikrim tabi darılmaca yok....:eek:key:
Abı o bırazda el alıskanlıgından oluyor sısı acmak ıcın şak dıe cekıyoruz acılıo hepsı :D Tsk ederım yorumun ıcn elımızden geldıgı kadar cekıoruz öle :)