Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yağmurda Cam Tavan Su Alma Problemi

erdogan_ozturk01

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar malumunuz son zamanlarda yağmur bir yağıyor pir yağıyor. Dün gece yağan yağmurdan sonra sabah aracımın(2016 Leon ST 1.6 TDI DSG) cm tavan arka giderlerinin tıkanmasından olduğunu tahmin ettiğim (tavan döşemesinin arka kısmından akmış)yerden su almış. Yıllık bakımına 1 hafta kaldı elbette bakımda bu sorunu çözmelerini isteyeceğim ancak ilerde garanti bittiğinde de konuya hakim olup zaman zaman bakımlarını yapmak istiyorum. Cam tavan arka giderlerine nası ulaşırım ve temizlerim? Bilgisi olan yada daha önce başına gelen ve çözüm üreten arkadaşlardan görüşlerini bekliyorum.

Öncelikle geçmiş olsun aracın garanti kapsamında servise gitt ve sanruf su giderleri tıkkanmiş de ve ücresiz garanti kapsamindan temizler be garanti den yaparlar hatta biraz atarlan onlara ucret isterseler dogusa mail att ve ucretsız yaparlar

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu arada rahat duramadım ve arabanın arkadan altına yatarak tahliye hortumunu buldum. Ucunda çekvalf türü bir uygulama yapmışlar toz almasın diye. Hareket ettirince çay bardağı dolusu kadar su aktı. Sonra üstten su verdim ve su hıçkıra hıçkıra aşağıya aktı. Kafamı karıştıran ise bagaj havuzunda biriken su. Her keresinde temizleyio kurulamama rağmen tekrar su birikmesiydi. Bu anlattıklarım tahliye hortumunu temizlemeden önceydi. Acabacam tavan tahliyesiyle başja bir tahliyenin ekilentisi mi vardır da bagaja su vermiltir?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

İlginize teşekkürler. Serviste baktıracağım elbette, 7Ekim için 15000 bakım randevusunu aldım. Tabiatım sahibi olduğum her ne varsa kabiliyeyini bilmek ve ona göre davranmak ve müdahale etmektir(biraz da elimizden geldiğinden midir?)

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Iyi gunler. 15bin bakim icin nereye goturceksiniz aracinizi ? Birde fiyat konusunda ne soylediler

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fitiller gunesten kuruyor yumuşak tutmak gerekir bunun için fitil ilaçları mevcut aracınızda bulundurun..catlayan fitilden mutlaka su sızdıracaktır

Geri
Üst Alt