Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yağmur suyu

Hydra

Kayıtlı Üye
20170106_155039-1.jpg Malum kış ayına girdik.10gündür Hemen hemen her gün Adana yağmurluydu.Bugün farkettim ki bagajda duran aracın stepne altı su dolmuştu.(stepneyi çıkardıktan sonra sarımsı renkli su) foto belki çok net anlaşılmıyor olabilir.Ama videoya da çektim serviste gerek olacak.Ve arka sol taraf kauçuk paspas altı baya bir ıslaktı.Sizce neden olabilir? Alttan su mu girdi yada baska yerlerden mi? Altındaki tipalarda sıkıntı yok kontrol ettim. Pazartesiye servis randevu aldım.

Not: Araç 2016 model Agustos çıkışlı

Son düzenleme:
Nedenini aramak yerinde, yerinde olsam yetkili servise gidip ortalığı ayağa kaldırırdım. Yep yeni araba için kabul edilemez bir sorun.

Nedenini aramak yerinde, yerinde olsam yetkili servise gidip ortalığı ayağa kaldırırdım. Yep yeni araba için kabul edilemez bir sorun.

Mesajin sonunda zaten servise götüreceğim yaziyor.Ancak böyle bir durumla karşılaşan var mi?

Eski aracımda bir defa başıma geldi bagaj fitillerinden kilit kısmından su almıştı fitil değişti sorun kalmadı ama servise göstermekte ve nedenini sormak gerek neticeyi beklemekteyiz

fitillerle ilgili bir sorun var gibi gözüküyor. garantiden hallederler

geçmiş olsun
fitillerini değişirler özür dilerler....

fitillerle ilgili bir sorun var gibi gözüküyor. garantiden hallederler

geçmiş olsun
fitillerini değişirler özür dilerler....

Bugün servise götürdüm Adana Hasan Kavi.Sagolsun Yusuf bey çok ilgilendi bugün, işten izin alıp 4 e kadar ordaydım. İçeride su almıştı arka hali ve ön halida ıslanmış.Koltuk vs söküldü, su testi vs yapıldı bugün yetiştiremediler araci mecbur serviste bıraktım.Ikame araç 1 tane varmış o da bir musterideymiş.Bakalım yarın sorun bulunacak inşallah.Videolar vs çekmiştim olay servisi aşarsa doğuş oto ordan ispanyaya kadar uzanadabilir.Bakalım..
[doublepost=1483991515,1483991409][/doublepost]20170109_141500.jpg

Geri
Üst Alt