Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yağmur sonrası beyaz araç

yada bana öle gelio benm eski araç fümeydi görünmüodu beyaza geçince afallamış olabilirim :D
kanka bnm eski araba giriydi ohh misdi bune böle kir falan bunlar bişey deil yazın bi sıcak asfaltta yol yapın bak ozmn görceksin kanka benek benek oluyo araba :S

böle beyaz kağıda fırçayla boya atarsın ya böle ufak ufak benekler berbat oluyo kardeşim sen düşün

ne gibi bi sıkıntı var çözemedim.. :)

yiğit aynalar kapı kolları ve arka sileceğin ardan tabiri caizse akıntı yapıyor siyah siyah araç park halinde yağmurda

Yekta aynısı hatta bugünde gördüm benim arabada vardı gayet normal kir akıntısı çizgi halinde iz yapıyor....

Abi benim araç 2006 model oluyor malesef lastik yada plastik aksamda kalan kirler iniyor özellikle bagaj anahtarının orası yıkasan bile bagajı acmak için dokunduğunda böyle oluyor

Normal bunlar abartmaya gerek yok. Yağmur yağdığında her araçta böyle izler olur. Benim aracım da beyaz ve şuan 3 gündür yağmurda kaldı ve kir içinde. Bugün de hava yağmurlu ve kir içinde gezeceğim. Yarın güneş açarsa yıkatırım mis. Ama yağmur yağdığı gün kirlenecek psikolojisine alışmak bu kirlere de alıştırıyor. Ben kirlerimle, izlerle mutluyum. :)

Geri
Üst Alt