Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

yagmur sensoru YARDıM

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında errttann tarafından paylaşıldı.

1. errttann

errttann SCW Üyesi

101
    39
    28
    arkadsaslar bugun on cam daki filmimi degiştirdikten sonra donerken yagmur yagıyodu silecekler calıstı yalnız sanki normalden hızlı calısıo gıbıydı. ayarını dusurdum gene bi tuhaflık vardı. oyleden sonra tekrar cıktım bu sefer yagmur yotu hava da acık. ama silecekler kol en altın bir tık ustundeyken kafasına gore bazen calısıyo bazen duruyo. en alta geldiğinde duruyo . ama normalde en altın bir tık ustunde durması gerekmıyormu sensorun acık olması ıcın? ben mi yanlış biliyorum?

Bunu beğendi. arthur bunu beğendi.
  2. TSI68

TSI68 SCW Üyesi

214
    72
    28
    Bildiğim kadarıyla otomatik modda hız ayarı yok. sadece hassasiyet ayarı var. yağmur şiddetine göre hızı değişir :eek:key: en altta kapalıdır, bi üstü otomatik... bi üstü normal hızda siler, en üstte de hızlı sildirme:confused:

errttann ve arthur bunu beğendi.
  3. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    bazen su damlası bıle gelse kendı kendıne calısıyor ama cam fılmı yaptırmanız ıyıolmamıs

4. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    bende söyledim de sensörün oldugu yeri kesmişler burak

errttann ve atay78 bunu beğendi.
  5. habildinar

habildinar SCW Üyesi

1.419
    638
    113
    normalde an altın bir üstünde silecekler çalışmaz, cam filmi tetikliyor sizde. [MENTION=25240]arthur[/MENTION] un dediği gibi sensörün olduğu kısmı kestirin...

6. Şef

Şef SCW Üyesi

412
    121
    43
    Kolu sinyal koluyla aynı hizadayken bi tık üste kaldırdığınızda otomatiğe geçiyor. Kolun üstündeki ayarda bende 1 tık sadece. Bazen damlalar varken bile bekliyor sonradan siliyor. Birde yazın çok böcek olunca onları yağmur olarak algılıyor. :D Muhtemelen filmlerden kaynaklı sorun..

Bunu beğendi. errttann bunu beğendi.
  7. TSI68

TSI68 SCW Üyesi

214
    72
    28
    auto da kullanmak akıl işi değil:zipla

Bunu beğendi. errttann bunu beğendi.
  8. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    sordum kardeşim kestirmiş ertan

errttann ve habildinar bunu beğendi.
  9. errttann

errttann SCW Üyesi

101
    39
    28
    arkadaslar sensorun oldugu yerı kestırdım yanı sensorun onunu kapatan birsey yok. servise gittim servis bile anlamıyo ya zaten urfa da bayisi bile yok. bidaha hiçbiyerini elletmicem arabanın burda. bu arada dikkatlice incelediğimde ön camın köşesinde arabanın şase numarasının oldugu kısımda baya bı buharlanma olmuş sonra aklıma geldi bu film takilirken camı içerden ıslatıyolar ya ondan olmustur. eger o bahsettıgım yerı algılıyosa sanırım kuruyunca sorun cozulur. ama eger sadece sensorun oldugu kosedekı kısımdan algılıyo sa ozaman sorun var demektır muhtemelen içerden sensörün içine su kacırmıs olabır. oda sensoru bozmamıstır insallah. yaptıran arkadaslar dikkatetsin.

10. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    o sensorun ordan algılıyor yagmurun yagdıgını dedıgın gbı cama su sıkarken buyuk ıhtımal sensorede su bulastırmıs olabılır on cama fılm yapılması gereksz bence neden bole bıseye kalkıstınız kı

Sayfayı Paylaş