Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yagmur sensörü

Baho61

Kayıtlı Üye
yagmur sensorum bozuk sanıyordum silecekler hep kafasına gore takılıyordu bugun soktum sensörü cama cift taraflı bant ile yapıstırmıslar sensorun gozunede bant vurmuslar bazıları jelli oluyor sanırım ben resmini cektim ama jel tarzı birsey yok heralde benimkinde elimi onunden gecirince calısıyor yerine takmadım henuz jel falan neresinde bunun veya jelsiz mi bu acaba

Jel hepsinde varmış bazısı şeffaf silikon bazısıda cif taraflı bant ile yapmıslar calısıyor forumlarda okuduğum

Yaptım gibi :) jel gelecek olan yere cif taraflı seffaf bant ile yapıstırdım yerine tükürük testini basarılı bir sekilde gecti :) yagmurda tam test edicem

Yakında cam takan yer varsa onlar da çok sağlam bir yapıştırıcı var tak bir daha sökülmez

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız
Komple cift taraflı bant yaptım üstüne kalıteli banttan şu an calısıyor hala camda gerci yagmurda yola cıkıp denemdim henüz ama su falan atınca cama düzenli calısıyor

Yaptım gibi :) jel gelecek olan yere cif taraflı seffaf bant ile yapıstırdım yerine tükürük testini basarılı bir sekilde gecti :) yagmurda tam test edicem

Senin araçta tükürük sensörü var o zaman :) son teknoloji

Şaka bir yana muhtemelen işe yarar.
Önemli olan koyacağın bandın şeffaf olması diye düşünüyorum.

Yağmuru beklemek yerine sprey camsiller ile test edebilirsin.

Geri
Üst Alt