Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yağa su karışmış gibi bişey olmuş

kazım geçmiş olsun inşallah sorun yağdan çıkarda uğraşmazsın ama yağa su karıştıysa araya bir şeyler sıkışmış demektir. inşallah conta ile kurtarırsın. yol yardımın felan var ise arabayı çalıştırma bile çağır çekiciyi götür servisine
aksam bizim evin altında motosiklet tamircisi var o geldi oda baktı yag ga felan kapak agzına dedi conta gitmiş gibi kazım genede sanayide bi kontrol ettir sabah korkarak gittim ama iyiki sorun buyuk degilmiş 2000 tlden asagı kurtarmazdı dediler :rolleyes:

bide şu 444 ve bor katkısı felan dediler ondan gereklimi koydursakmı koydurmasakmı reis imm

bunla geçmiş olsun yiğidim sevindim sıkıntılı bir durum olmadığına

bide şu 444 ve bor katkısı felan dediler ondan gereklimi koydursakmı koydurmasakmı reis imm

hiç gerek yok yiğidim hanıma 2001 palio aldım bizim arkadaş gerek yok boşa para verme dedi bence sen kaoydurma.

ama yağ olayını ihmal etme yaz bakımını beklemeden değiştir bence...

Geri
Üst Alt