Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yağ değişimi

ibrahim71

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aracımın yağ değişimine yaklaşık 1000 km kaldı. Bugün servisi aradım 249 TL lik bi paketten bahsettiler. Yağ, filtre değişimi, fren kontrolü vs. bu paketin içindeymiş. Yalnız aracım 53000 kmde. Ben bu bakımı yaptırsam aracım 60000 de yeniden bakım isteyecek mi?
Ayrıca servis dışında sadece yağ ve filtre değişimi için İstanbul Anadolu yakasında önereceği bi yer olan arkadaşlar yazarsa sevinirim
Ayrıca tahmini bi fiyat ta yazarsanız iyi olur... Şimdiden teşekkürler

Bostancı sanayide Vwtech-İlkan ustaya gidebilirsin.Ayrıca bakım yaptıkdan sonra 1 sene yada 10000 km sonra yeniden bakım yaptırmak zorundasın.59 binde yaptırıp 60 bin olduğu zaman tekrardan bakım yapmak gibi bir zorunluluğun yok.

1.000 km sonra tekrar bakıma girmene gerek yok tabiki
dışarda yağ e ya filitresi değiştireceksen buda kayseride olsan 100 tl ama istanbul da ne kadardır bilmiyorum ama 100-150 tl arasındadır. tahminen

Geri
Üst Alt