• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

ya serviste takılan triger kayışı eski ise....

GÖKHAN ŞİMŞEK

Kayıtlı Üye
arkadaşlar servislerde takılan triger kayışlarının eskimi yeni mi olduğunu nasıl anlarız????ya eskiyi bize yuttururlarsa ne olur üzerinde tarih bilgi var mı bence çok önemli bir soru????

ugurulu

Kayıtlı Üye
Servis taktığı parçaya garanti veriyor diye biliyorumm..

patrıot

Kayıtlı Üye
taktıgı parçanın ıkı yıl garantısı var.Sorun olursa onlara ve bırde barkodu okuttugunda bılgılerı cıkması gerekıyor.

altıpatlar

Kayıtlı Üye
yalnız benim bildiğim kadarıyla şudur:kayışın sırf lastik gibi belli bir raf ömrü vardır bu kayış eskimiş sertleşmişse daha çabuk kopar o da şansınıza servisler garantide verse elli tane kulp bulurlar yok siz zorlandınız yok kayışa yağ değmiş 40 kapıya değnek çalarlar en mantıklısı belli yaygın tutulan bir servise değiştirmek yada dışarısı kayışı direk bayiden kontrol ederek seçip almak sanatkar ustaya taktırmak ben 2. yi seçerdim...

GÖKHAN ŞİMŞEK

Kayıtlı Üye
yalnız benim bildiğim kadarıyla şudur:kayışın sırf lastik gibi belli bir raf ömrü vardır bu kayış eskimiş sertleşmişse daha çabuk kopar o da şansınıza servisler garantide verse elli tane kulp bulurlar yok siz zorlandınız yok kayışa yağ değmiş 40 kapıya değnek çalarlar en mantıklısı belli yaygın tutulan bir servise değiştirmek yada dışarısı kayışı direk bayiden kontrol ederek seçip almak sanatkar ustaya taktırmak ben 2. yi seçerdim...
aynen katılıyorum...

Üst Alt