Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ya arkadaşlar seat sadece leon mu?

ulas18

Kayıtlı Üye
Bir cordobacıda bişey sölesin.bıktım leon leon leon.satıcam arabayı walla

neden satacaksınız ki ? seat tabiki leon değil ama kullanıcısı fazla. birde forumda üye sayısı fazla olunca ister istemez konular leon üzerinden gidiyor.

bence seat bırtek leon demek benım ıcın tamam dıger araclarıda cok guzel ama seatı seat yapan leondur

:D malesef öyle serviste bile içerde nerdeyse hemen hemen sadece leon var

Cordoba, Ibiza, Leon, Altea, Exeo sonuçta hepsi Seat hepsi can... Böyle düşünme kardeşim... Leon sahibi fazla olduğu için genel konularda hep o geçiyor... Hem burada sadece Seat sahibi olanlar yokki... Başka marka araç sahipleri de var... Olmayanlar var... Seat almayı düşünenler var... sonuçta burası bir aile...

Her markada olduğu gibi öne çıkan seat ta LEON dur. Kullanıcısının da fazla olmasından genel konuşuluyor. Ben aracımı aldıktan sonra kayın pederim ve babamı galeriye götürdüm cordoba yı gördüklerinde sen neden bunu almadın dediler çok büyük ve daha kullanışlıymış. LEON hem aklım da olan bir araçtı ve sonunda aldım ve çok memnunum.

Seat 2006da Leon'u getirmeseydi ne olurdu diye düşünüyorum bazen :)

Geri
Üst Alt