Yaş 22 ama bizim arabalara taş çıkarır | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Yaş 22 ama bizim arabalara taş çıkarır

H

HaKo

E-Posta Onayı Bekliyor
adamlar arabayı nokta nokta temizliyo nasıl taş çıkartmasın.. banada bu kadar baksalar 100 sene yaşarım :D Bu arada forumlardan link vermek yerine biraz zahmetle kendi forumumuzda paylaşırsak konuları daha güzel olur dimi ?

ZGR

Kayıtlı Üye
hakan abıye katılıyorum
banada bu kadar baksalar :D

mehmetelt

Kayıtlı Üye
adamlar bakmışlar arabaya. helal olsun valla. zaten volvo 22 değil 122 sene gider heralde

Jerky

Kayıtlı Üye
Uğraşılacak gibi değil yahu böyle tek tek, bizim buralarda haram böyle işler. Ben deli gibi uğraşıcam 10dk sonra üstüne dedi çıkacak çokcuk top atacak, gençler gelip yaslanacak bende karakolluk olucam :)

muratcantona

Kayıtlı Üye
adamlar arabayı nokta nokta temizliyo nasıl taş çıkartmasın.. banada bu kadar baksalar 100 sene yaşarım :D Bu arada forumlardan link vermek yerine biraz zahmetle kendi forumumuzda paylaşırsak konuları daha güzel olur dimi ?
daha guzel olurda resımler hem forumu agırlastırmazmı yuksek cozunurlukte hemde nasıl dırek kopyalama nasıl olcak :(

---------- Post added at 01:59 ---------- Previous post was at 01:58 ----------

Uğraşılacak gibi değil yahu böyle tek tek, bizim buralarda haram böyle işler. Ben deli gibi uğraşıcam 10dk sonra üstüne dedi çıkacak çokcuk top atacak, gençler gelip yaslanacak bende karakolluk olucam :)
ısın olayı yapması amaaa:D zevkı orda

muratcantona

Kayıtlı Üye
Muratcanın ataları herhalde =)
yok artık :D

---------- Post added at 02:23 ---------- Previous post was at 02:20 ----------

adamlar bakmışlar arabaya. helal olsun valla. zaten volvo 22 değil 122 sene gider heralde
sende bu sekılde bak senınde ole olur :D ben bole olsn dıye yıgınla malzeme alıyorum tabı delılık ...
hakan abıye katılıyorum
banada bu kadar baksalar :D
mehmt abı ıcın ddgm senın ıcınde gecerlı :D