yağmur sensörü kapağı lazım... | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

yağmur sensörü kapağı lazım...

gmmetin

Kayıtlı Üye
2008 model 1.6 stylance marka aracımın içeride bulunan yağmur sensörünün kapağı kayboldu, nereden temin edebilirim sizce?

kerem129

Kayıtlı Üye
ben bir ay önce doğuş otodan sipariş edip getirttim.
38 tl gibi bir fiyatı vardı.
2 haftada geldi.
dilerseniz kartal doğuş ile irtibata geçip getirebilirsiniz.

gmmetin

Kayıtlı Üye
kartal doğuş oto

kartal doğuş otoyu nasıl bulabilirim, telefon falan var mı

#ismail

Kayıtlı Üye
çıkmacılara sorulabilir tabiki yada servisler...

RedLine

Kayıtlı Üye
direk servisden alın uğraşmayın. çıkmacılarda filan bulunabilecek bir parça değil

ertle10

Kayıtlı Üye
Aynı dert bende de var . Geçen hafta araştırmıştım Maslak Doğuş oto da vardı. Fiyat olarakta 40 TL olduğunu belirtmişlerdi.

haluk_dongel

Kayıtlı Üye
benimki de aldığımda kırıktı, servise sorduğumda 38 tl demişlerdi, zaten çok çabuk kırılan bi parça, yıkamacıların camı silerken çok rahat kırabileceği cinsten. o yüzden çıkardım attım o kırık parçayı da, tekrar da almadım, zaten gözüm falan da takılmıyo artık, 38 tl çok fazla o parça için, 5-10 tl olsa belki alınabilir...

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

2008 model 1.6 stylance marka aracımın içeride bulunan yağmur sensörünün kapağı kayboldu, nereden temin edebilirim sizce?
benimki de aldığımda kırıktı, servise sorduğumda 38 tl demişlerdi, zaten çok çabuk kırılan bi parça, yıkamacıların camı silerken çok rahat kırabileceği cinsten. o yüzden çıkardım attım o kırık parçayı da, tekrar da almadım, zaten gözüm falan da takılmıyo artık, 38 tl çok fazla o parça için, 5-10 tl olsa belki alınabilir...