Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yağmur Sensörü İnsanı Uyuz Etmek için mi Var ?

jowood

Kayıtlı Üye
Yağmur sensörü 7-8 farklı ayar seviyesi olmasına rağmen istediğim hızda bir türlü çalışmıyor, ya çok hızlı ya yavaş çalışıyor. anlamadım gitti. Geçen gün Hürriyet gazetesinde en yararsız 10 donanımdan biri diye lanse edilmişti.

aracım leon, 06 staylance, arızalı olma ihtimali ve benim ayarlarını tam bilmediğim konusunda eleştiri ve tavsiyelere açığım...

Hazır konu açılmışken sorayım. Ön ve arka silecekleri değiştirdim. Önler iyi ama arka silecek ucundan 10 cm, silmiyor, temas etmiyor, az da olsa eğip bükmelerim işe yaramadı, ne yapmak lazım, bilmiyorum.

murat yağmur sensörü az yağmurda uyuz eder ama azcık fazlayağmurlarda da zevk verir kafasına göre hızlanıp yavaşlar mesela fasılalılar ya geç kalır ya erken siler ama bu çok güzeldir...sadece sert olmayan hafif çişselemelerde gıcık eder doğrudur bence bu da önemli değil önemli olan fasılalının işe yaramadığı anlar bence...bozukluk olduğunu sanmam için rahat olsun...mesela lastik basınç sensörü leonda hiçbir ama hiçbir işe yaramaz ama bu öyle değil...

dediklerinin hepsine katılıyorum kardeşim.. fikri olan arkadaşlardan yorumlar bekliyoruz..

bende yağmur sensörü yok ama arkadaşımın golfünde var. yağmurlu havalarda bir kamyon veya tırın yanından geçerken elinizi direksiyondan hiç pozisyon bozmadan o kendi fasıla arttırması gerçekten güzel bir özellik

murat yağmur sensörü az yağmurda uyuz eder ama azcık fazlayağmurlarda da zevk verir kafasına göre hızlanıp yavaşlar mesela fasılalılar ya geç kalır ya erken siler ama bu çok güzeldir...sadece sert olmayan hafif çişselemelerde gıcık eder doğrudur bence bu da önemli değil önemli olan fasılalının işe yaramadığı anlar bence...bozukluk olduğunu sanmam için rahat olsun...mesela lastik basınç sensörü leonda hiçbir ama hiçbir işe yaramaz ama bu öyle değil...
yağmur sensörü için dediklerine katılıyorum yalnız lastik basınç sensörünün neden işe yaramadığını anlamadım, ben birçok yararını gördüm

Aynen öyle az yağmurda uyuz ediyor nokta damlasa alıcının üzerine değdiğinde bir çalışıyordu sanki dolu yağıyor gibidydi :D

neye göre yanıyor o gösterge çözebilmiş değilim geçen hafta lastik havalarına baktırayım dedim inik dedi 4 lastiğede hava bastılar serviste lambada yanmıyordu çözemedim bende ne işe yaradığını tam olarak

Ben çokfaydalı buluyorum, yağmurda gerektiği kadar siler.Ayara bağlı sanırım bence güzel bir özellik...

benim hoşuma giden bir özellik..benimki yağmurun şiddetine göre hızlanıp yavaşlıyor kesilince duruyor..çok az yağarken çalıştığı doğru..o zaman da ben kapatıyorum..gerekirse kolu aşağı çekip bırakarak arada bir manuel çalıştırıyorum..

Geri
Üst Alt