Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yağmur kabusum oldu...

Cordobax

Kayıtlı Üye
Ne zaman yağmur yağıyorsa arabamın camının iç taraflarında lekeler oluşuyor acaba cam lastiklerindemi sorun var yoksa sizde yaşıyormusunuz aynı sorunu iç camları silmekten illallah ettim yorumlarınızı beklyrm..:(

cordobalarda nasıldır bilmem ama ben aracımda böyle bi sorun yaşamıyorum lastiklerden olma ihtimali yüksek

bu gün bendede oldu ama buhulanmadan oldu bende resistansı açıp denedinmi

bu gün bendede oldu ama buhulanmadan oldu bende resistansı açıp denedinmi
buhulanma değil nokta nokta kir silmessin suyun izi kalr ya aynen oyle. yağmurda bi gün boynca dolastm arabyla ıcverı bı gram su grmedi sabah iniyorum iceride iz anlamadım. Resistansı açyrm buhar gidiyor o izler gene var

cam lastiklerinde sorun olsa aktığını farkedersin herhalde ya enteresan

aynen bakalım byle sorun yasayan var mı baska

ibiza ve cordobaların yağmur kanalı malesef suyun tamamen akıp gitmesine izin vermiyor azda olsa su birikintisi kalıyor camı açtığında içeri sızıntı yapabiliyor yada cam lastiğinde yıpranmalar varsa oralarda biriken su er yada geç içeri sızıp lekelenmelere sebeb oluyor...

ibiza ve cordobaların yağmur kanalı malesef suyun tamamen akıp gitmesine izin vermiyor azda olsa su birikintisi kalıyor camı açtığında içeri sızıntı yapabiliyor yada cam lastiğinde yıpranmalar varsa oralarda biriken su er yada geç içeri sızıp lekelenmelere sebeb oluyor...
bunun bi çözümü yok mu peki direksiyona kafa atıyorum her yağmur yağdığında:rolleyes:

Geri
Üst Alt