Yağmur kabusum oldu... | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Yağmur kabusum oldu...

Cordobax

Kayıtlı Üye
Ne zaman yağmur yağıyorsa arabamın camının iç taraflarında lekeler oluşuyor acaba cam lastiklerindemi sorun var yoksa sizde yaşıyormusunuz aynı sorunu iç camları silmekten illallah ettim yorumlarınızı beklyrm..:(

Elanor

SCW Ladies
cordobalarda nasıldır bilmem ama ben aracımda böyle bi sorun yaşamıyorum lastiklerden olma ihtimali yüksek

AlperMertKocak

Kayıtlı Üye
bu gün bendede oldu ama buhulanmadan oldu bende resistansı açıp denedinmi

Cordobax

Kayıtlı Üye
bu gün bendede oldu ama buhulanmadan oldu bende resistansı açıp denedinmi
buhulanma değil nokta nokta kir silmessin suyun izi kalr ya aynen oyle. yağmurda bi gün boynca dolastm arabyla ıcverı bı gram su grmedi sabah iniyorum iceride iz anlamadım. Resistansı açyrm buhar gidiyor o izler gene var

AlperMertKocak

Kayıtlı Üye
cam lastiklerinde sorun olsa aktığını farkedersin herhalde ya enteresan

Elanor

SCW Ladies
ibiza ve cordobaların yağmur kanalı malesef suyun tamamen akıp gitmesine izin vermiyor azda olsa su birikintisi kalıyor camı açtığında içeri sızıntı yapabiliyor yada cam lastiğinde yıpranmalar varsa oralarda biriken su er yada geç içeri sızıp lekelenmelere sebeb oluyor...

Cordobax

Kayıtlı Üye
ibiza ve cordobaların yağmur kanalı malesef suyun tamamen akıp gitmesine izin vermiyor azda olsa su birikintisi kalıyor camı açtığında içeri sızıntı yapabiliyor yada cam lastiğinde yıpranmalar varsa oralarda biriken su er yada geç içeri sızıp lekelenmelere sebeb oluyor...
bunun bi çözümü yok mu peki direksiyona kafa atıyorum her yağmur yağdığında:rolleyes: