Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yağ Sensörü Servis !

carefull

Kayıtlı Üye
Selamın Aleyküm arkadaşlar bugün aracımın altını sert bir şekilde tümseğe sürttüm talihsizlik 3 tane ince kablo çıktı ön taraftan kaputun hemen altı. Arıza yandı hemen Sarı Yağ Sensörü Servis diye ve park sensörü çalışmıyor şu anda. Krikoyu vurdum kaldırdım hemen kalboları yukarı tutturdum sanayiye uğrayamadım yarında pazar kapalı park sensörünün çalışmamasını anlıyamadım sorun nedir sizce fiyat olarak yüksek bir mebla çıkar mı ? Bir kaç tanıdıga sordugumda kablolar takılıcak makinaya bağlanıp hata silinicek dediler yağ akıtma eksiltme gibi bi durum yok sadece sensör arızası var sarı yanan. Birde park sensörü çalıimaması ne alaka bilgisi olan varmı ? Tşkler şimdiden araç leon fr 2012 mk2

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt