Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yağ lambası neden yanar .?

ferhat

Kayıtlı Üye
S.a herkeze 2013 ibiza aracımda kırmızı Yağ lambası ara ara yaniyo ve arizayi bulamadık neden yanar.?

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Servise gittinizmi..beyinde problem olabilir

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracım lpgli olduğunda goturmedim ve çoğu yere götürdüm herkez bisey dedi ama aracimda bi sorun yok ve 55bine geldim şuana kadar bi sorun çıkmadi ama benim kafamı karıştırıyor ve bakımlarını hep zamanı gelmeden yaptırdım

Ama öyle yerlerde yaniyoki aklım almiyo uzun yolda yapmiyo trafikte düşük hızda yapiyo

Ne yağda ne başka biyerde hiç bi sorun yok ama arizayi bulamiyoz

Beyinde olsaydı hep aynı zamanda ve aynı yerlerde aynı hızda yapardı doğru degilmi

S.a herkeze 2013 ibiza aracımda kırmızı Yağ lambası ara ara yaniyo ve arizayi bulamadık neden yanar.?

Ferhat bey siz tanımamiz için üyelerimiz bölümünden yeni konu açıp kendinizi tanıtirmisiniz istanbul daki arkadaşlarımızı size yardımcı olacaktır @dadaş34

16 cdf 48

Dadaş abi tanir ama nette pek dolaşmiyorum ondan pek tanışmadik kimseyle

Geri
Üst Alt