Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yağ lambası neden yanar .?

Herkez ayrı ayrı şeyler söylüyo şundan yapar öbürki bundan yapar diyo kimi elektrikten yapar diyo kimi motor aşağıya İncek diyo aklim karıştı 2013model araçta ne elektrik arızası olabilirki herkez değişik konular söyluyo bnde böyle devam ediyorum

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kactane pcye bağladığımizi hatırlamıyorum bile hiç bi arıza cikmiyo

çok takılmayın bence...elektriksel sorun olabilir.ara ara yanıyor diyorsunuz göstergenın yağ müşirine giden kabloların birinde belkide şase yapıyordur bozuk yollarda lambayı yaktırır...scw olarak ve benım tek bi prensibimiz var.hiç bi üyemiz arkadaşımız mağdur olmasın bilmediğimiz yerlerde fuzuli parca değişimi ya da usta kazığına girmeyelim.onun için sormadan araştırmadan işe girişmeyelim.

Aynen katılıyorum size

Özel servisin biride araça sistem atılması gerekiyo dedi bana pek mantıklı gelmedi sizce doğru biseymi

Özel servisin biride araça sistem atılması gerekiyo dedi bana pek mantıklı gelmedi sizce doğru biseymi

vag güncellemesidir...aslında atılsa ii olur beyin resetlenmiş olur ..senın bu ıkon ara ara yanması beyinle alakalı bişi.çok pahalı değilse vag guncellenmesi yapılabilir.bilgisayar ağırlaşırda format atılır yaa,ya da akıllı telefonlara guncellenme yapılır onun gibi bişidir.

olabilir kardeşim bi araştirim bunu ve belki lpgyi takan kişi buna güncelleme yapmadı olabilirmi ama 45binlik bakımda özel servis yağı değiştirdi 1ay yapmadı sonra tekrar yaptı

S.a herkeze 2013 ibiza aracımda kırmızı Yağ lambası ara ara yaniyo ve arizayi bulamadık neden yanar.?

Bnce servise gidin yeni arabaları çoğu sanayici bilmiyo ama servisede lpg söktürmeden almıyo

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bnde onun için gitmedim servise

Merhaba..Bende 2003 ibiza kullanıyorum lpgli motor arıza ışığı 5 ay yanık gezdim benzin de 200-250 km yol yapınca lamba sönüyor lpg ye geçince 5 km den sonra yine yanmaya başlıyordu ustam lpg den dedi..En son bakımların da lpg nin servisinde (atiker se atiker servisi) lpg ayarı yaptırdım bilgisayardan ayarları bozuk dedi zaten bana 2 ay oldu 2 bin km yol yaptım lamba falan bişey yandığı yok büyük ihtimal lpg arizasidir elektronik araba sonuçta büyük bi sorun olsa illaki motor kendini korumaya alır sıkma canını :)

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet atiker ama lpgdende değil baktirdim

Geri
Üst Alt