Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yağ ile ilgili

acil hastaları tanımasakta olur :) motora bağlı bi çok etken var....araba motoru beyinden aldığı komutla hareket eder..fazla yağ olabilir ikon vermiş olabilir.....yağ kaçakları var mı kontrol edin yoksa önemli bişi yoktur........zaten arıza tespit bu durumlarda hızlı buluyor hatayı.........

aracımı servise götürdüm yağ fazla konulmuş uyarının ondan verdiği söylendi yağ çekildi biraz şimdilik bi sorunu görünmüyor paylaşmak istedim.

Sorun olmaması sevindirici. Doğuş oto Castrol kullanıyor ama bazı servisler müşteri şikayet ve taleplerine göre mobil e geçebiliyor. Ben hiçbir sıkıntı yaşmadım gerek performans gerek şişme gibi , 7.000km de bir servisimde yağımı değiştiririm kullandıkları yağ mobil1 esp 5-30w bilginiz olsun.

Sorun olmaması sevindirici. Doğuş oto Castrol kullanıyor ama bazı servisler müşteri şikayet ve taleplerine göre mobil e geçebiliyor. Ben hiçbir sıkıntı yaşmadım gerek performans gerek şişme gibi , 7.000km de bir servisimde yağımı değiştiririm kullandıkları yağ mobil1 esp 5-30w bilginiz olsun.

teşekkür ederim vermiş olduğunuz bilgiler için 7bin erken değil mi 10 bin dedi bana ustam ama benim bildiğim 15 bin km bir olmalı ama ben 10 bin de 1 değiştirmeyi düşünüyorum.

teşekkür ederim vermiş olduğunuz bilgiler için 7bin erken değil mi 10 bin dedi bana ustam ama benim bildiğim 15 bin km bir olmalı ama ben 10 bin de 1 değiştirmeyi düşünüyorum.
10 bin ideal değişim zamanı ben ilk yükleme yapinca 5 binde değişim yaptim

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

15 bin servisin dediği evet. Ama araç kullanımına göre o süre kısalabilir. Ben kendimi garantiye alıyorum nede olsa aracı sıkıştırıyoruz kimi zaman. Temiz yağ herzaman sağlıklıdır. Bu motorlarda ve yağlarda 10.000 de güzel bi zaman olur.

15 bin servisin dediği evet. Ama araç kullanımına göre o süre kısalabilir. Ben kendimi garantiye alıyorum nede olsa aracı sıkıştırıyoruz kimi zaman. Temiz yağ herzaman sağlıklıdır. Bu motorlarda ve yağlarda 10.000 de güzel bi zaman olur.
Doğru söylüyosunuz bende o nedenle 10binde bir değiştiriyorum aynen sıkıştırdığımız oluyo motoru temiz yağ en iyisi

Müşterinin getirdiği yağı kabul eden servis var mı arkadaşlar ? Bugün uyarı verdi araç'' 29 gün sonra bakım yaptırın '' malum çoğu servis Castrol kullanıyor ama ben Mobil-1 koymak istiyorum...

Mobil 1 esp 5-30 kullanın hocam farkı hissediceksiniz

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
merhabalar ,
aracım 27 bin e geldi dışarda bakımını yaptıracağım nelerini değiştirmem gerekiyor?
birde yağ olarak en son castrol magnatec start & stop koydurmuştum sanki aracın motor sesi artmış gibiydi.
şimdi şu 3 yağdan hangisini tavsiye edersiniz
-castrol edge (start stop yazmıyor) 5w-30s
- castrol magnatec start & stop 5w-30s
- Mobil 1 ESP formula 5w-30s

yağ yağ filtresi , polen filtresi, hava filtresi bunlar harici bu km de değişmesi gerekenler nelerdir?

Cevabınız için teşekkürler.

Geri
Üst Alt