Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yağ değişiminden sonra çeyrek depo yakıt ile tam 482 km!

Abi super değer. Bende bu değerleri yakaladım fakat yarım depodan sonra istanbul traifiğine girince 1000 km yi geçemedim. :) Ayırca dediğine katılıyorum düzgün kullanılan bakımı zamanında yapılan her araç için 120 daha olgunluğa giriş dönemi ;)

Abi super değer. Bende bu değerleri yakaladım fakat yarım depodan sonra istanbul traifiğine girince 1000 km yi geçemedim. :) Ayırca dediğine katılıyorum düzgün kullanılan bakımı zamanında yapılan her araç için 120 daha olgunluğa giriş dönemi ;)

Sağolasın mehmet.. Bu değeri yakalamak için birde kendimi ve arabayı kasmadım yani normal ortalama 110 km hızla geldim hatta bazen daha da bastığım oldu bile üstüne üstlük bitik lastiklerle bu değeri yakaladım, yeni lastiklerle birde kasarak denesem birazdaha düşebilir bile belki :) bizim arabalar hakikaten az yakıyor..

Uzun yolda ibiza 1.4 tdı cidden çok keyif verici tüketime sahip:)
Ben aracı satmadan önce son olarak uzun yolda 1290 km yapmıştım konusuda vardı hatta.
Bakımları tamamlanmış ibiza gibisi yoktur:)
http://www.seatclubworld.com/mk4-2002-2008-126/1-depo-ile-1290-km-yol-yaptim-6662/

xx

Evet öyle Engin :) yanlız ben yedek depo denen şeyi yapmadan bu değeri yakaladım lt olarak tam 45 lt yakıt ile yola çıktım.. Yedek depo olayı yapılsa dediğin gibi o km leri görmek mümkün gerçekten..

Sağolasın mehmet.. Bu değeri yakalamak için birde kendimi ve arabayı kasmadım yani normal ortalama 110 km hızla geldim hatta bazen daha da bastığım oldu bile üstüne üstlük bitik lastiklerle bu değeri yakaladım, yeni lastiklerle birde kasarak denesem birazdaha düşebilir bile belki :) bizim arabalar hakikaten az yakıyor..

Abi sırf bu yüzden gidip tosunuma sarılasım geliyor :D Bide saç karter koruma bulabilsem tam olacak. :D

Geri
Üst Alt