Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yağmur sonrası beyaz araç

YEKTA

Kayıtlı Üye
3 gündür arabanın başına bu gün bir şey almak için gittim
arkadaşlar yağmurlu havada yada yıkamadan sonra sizdede bu görüntüler oluşuyormu ?

burda senı rahatsız eden ne ?
diğer bölümlerde damlalar toplanmış normal aşağı kayıp giden iz yapan damlacıklar var

siyah lekeler bakır rengi olsa pas gibi duracak ???

abi benm yağmurda bayağı kirlenio senn temiz hatta eğer biraz koyu şekilde aşşağı kayan damlaların izerini soruosan hiç dikkat etmedim ben

bu görüntüde ben bır gariplik görmedım gayet normal duruyor boya koruma yaptırdınmı yakın zamanda

tertemiz bırakıyorum yağmur yağdıktan sonra görünen siyah akan kirler park halinde oluşuyor

hele bide yol yapıyosan yağmurun altında her yteri bu şekilde oluyo alış bunlara sıkıntı yok :D

hele bide yol yapıyosan yağmurun altında her yteri bu şekilde oluyo alış bunlara sıkıntı yok :D

ismail benm geçen ay ki yağan yağmurda 1 ay yıkamadım araba sim siyah oldu bizim arabalarda bu durum çok tuhaf arkası çok fazla kirlenio :D

yada bana öle gelio benm eski araç fümeydi görünmüodu beyaza geçince afallamış olabilirim :D

Geri
Üst Alt