Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yağ lambası sorunu

Sahin28

Kayıtlı Üye
Slm arkadaşlar aracimda giderken sesli ve görüntülü yağ lambası ikazi veriyor 20 km belki 10 defa vermiştir sinir oldum sesini de kisamiyorum yardim lütfen bugün yağını tamamladım daha önce yaşayan arkadaşların yardımını bekliyorum motor yağlama yapıyor kronik gibi bu araçlarda galiba.

Sensörlerden kaynaklanıyor olabilir yağını takip ediyorsanız sürekli eksiltme yapmıyorsa eğer sensör kablosu da olabilir bir kontrol ettirin ses ve ikazı silmek için de bilgisayara bağlarlar

kurye ile elden teslime verildi

sensörler veya yag müşüründen kaynaklı olabılır ...

Uyarı verdikten sonra ikaz Işığı sonuyor bilgisaya bagladiktan sonra gozukurmu sorun

Uyarı verdikten sonra ikaz Işığı sonuyor bilgisaya bagladiktan sonra gozukurmu sorun
Tabiki görünür zaten ellede kontrol edilir. Görünmezse eğer durumu net anlatmak için arıza sırasında bir video çekin gösterin böyle oluyor diye

kurye ile elden teslime verildi

Bende var bu sorun 1senedir böyle biniyorum araca hala cözemedim

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet yaniyo 3kere filan sesli uyarı veriyo

Gosterdinmi araci servise bigisayara baglandimi acama silince gene otuyormu.
[doublepost=1444467423,1444467346][/doublepost]Sesi kesmenin yolu varmi acaba nerden otuyor bu ses kolon danmi acaba

Çok pcye bağladık ama arıza göstermiyo ve ses panelden geliyo kemer sesi gibi

Geri
Üst Alt