Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yağ katkısı !!

damalis

Kayıtlı Üye
arkadaslar Bor aldım moturun sesi dahi değişmedi ..
bildigin kullandıgını emin oldugunuz guvendınız yağ katkısı var mı

Bor u nasıl kullandın? yağ ve filtre değişiminin hemen ardından yağ çubugundan dökülerek 250ml borun motora yayılması için önce 2000devir/dak sonra 3000devir/dak ardından 4000devir/dak da 5 er dakika çalıştırman gerekirdi bu işlemi yaptıktan sonra yarın saat kadar aracı performanslı kullanman gerekirdi bu işlemleri doğru yaptıysan bor nano power aldıysan etki etmemesi imkansız ben bu işlemleri iki kez yaptım ve farkı hissettim

şimdi kullanma talimatında böyle bişi yok normal motor kapagından koydum gıttı ıkı dakka rolentıde de calıstırdırın dıo bende oyle yaptım senın arabanda faydalı olmus benımkınde para tuzagı 60 verıyosn biişiyee benzemıyor 5 lıralık enjektor temızlıyecılerı daha faydalı..

Katkıların hala yararına inanılıyor mu :) Forumda yığınla konusu var.

Geri
Üst Alt