Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yağ akıntısı

okuma35

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba dün özel serviste bakımlarını yaptırdım arabanın filtreler değişti birde aks körüğü falan. akşam parkettim sabah aracın altında yağ akıntısı vardı. kaputtan baktım birşey göremedim ama sizce gene servise baktırmalımıyım ?

Geçmiş olsun kardeşim... Hemen servise ger götür...

Servise göstermek en mantıklısı sabah aracı calıstımada altına bakn yıne yag akıntısı varmı calıstırırdıktan sonra gözunuz yag gösterge ikazında olsun ne olur ne olmaz piston aşagı deme sonra

Hızlı gidersen EBENİ yavaş gidersen BEBENİ görürsün

Yağ filitresini takamamıştır çırak

Motoru çalıştırmadan akan yağın motor yağı olup olmadığını ve daha çoğalıp çoğalmadığını kontrol edin. yağ çubuğu ile yağ seviyesini kontrol edin ondan sonra çalıştırın sonra servis gidin.

Büyük ihtimalle servisde birşeyi takamamışlardır. servise göstermenizde fayda vardır....

tşk ederim arkadaşlar sabah dikkatlice bakayım.

sonradan baş ağrısı yapmasın diye servise gitmekte favda var...

geçmiş olsun. özel servis yakınsa bence kısa sürede git. ama sabahtan muhakkak kontrol et.
cezmi abinin dediği olabilir.

sabah baktırdım servise hafif damlatma yapıyormuş tamir ettiler şuan için problem kalmadı tşk ederim herkese

Geri
Üst Alt