Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yılbaşı için set arıyorum

LEONISM

Kayıtlı Üye
Herkese uzun bir süre sonra merhaba :)

Elinde House - Electro House ve Türkçe mix set olan varmı arkadaşlar , şöyle en trendinden 1 saatlik falan ?

Teşekkürler...

istemediğin kadar mevcut bende de sana zor ulaştırırm burdan..ama erhan'ın verdiği linkte çok set mevcut..ordan daha çabuk ulşabilirsin

hacı sonunda :D
anca işin düşünce :D:D:D

şimdi bir arkadaşımın setini indiriyorum..başarılı bulursam link ini buraya koyarım

Teşekkürler

Buradan indirebilirsin, işini görür.

House - Deep House setler.
edit..

Kardeşim inanılmaz yoğunum, uyku yok bişe yok , bi yarın gecemiz var işte , onada hızlı girelim bari diyoruz :D

Bu arada , arabanın sol ön lastiği vurdum , patlattım , bugün gösterdim ,patlağı yaptırdım ama göbekten eğilmiş jant , 100 ü geçemiyorum ,, ön düzeni bozmadan bir an evvel yaptırmam lazım , garantiden falan bi şekilde değişcem artk , lavugun biri önüme kırdı zor kurtardım kaldırıma çarptım ...

hacı sonunda :D
anca işin düşünce :D:D:D

Bu arada böyle bi site buldum. club fg set leri falan var sitede indirdim ... 192kbps , çok ta iyi deil ama iş görür bilginize...

edit

Geri
Üst Alt