Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yılbaşı için ne planlıyoruz ?

Komsusundayim :) Avusturyadayim, Viyana. Varsa aradigin ozel birsey, bakarim:eek:key:

Komsusundayim :) Avusturyadayim, Viyana. Varsa aradigin ozel birsey, bakarim:eek:key:
ooo süper ordada vardır sanıyorum güneş ğözlügü seklinde camları bugu yapmayacak bi gözlük euro sport daki yarışlarda takıyolar izlediysen orda abicim kayseri ankara erzurum hic biyerde yok kocaman kocaman gözlükler var hep

Yok izlemedim maalesef, anlamamda snowboarddan. Bence sen aradigin seyi kesin olarak goster bana, ben oyle bakayim :)

147-226-thickbox.jpg butipde bişey lazım yoksa benide al götür buralardan ;)

Ekli dosyalar

• 147-226-thickbox.jpg
    147-226-thickbox.jpg
    10.4 KB · Görüntüleme: 6
Resmin linkini ya da gozluk icin marka model yazarsan daha rahat bakabilirim;)

Walla bizde arkadaşın evinde toplanıcaz

Yok izlemedim maalesef, anlamamda snowboarddan. Bence sen aradigin seyi kesin olarak goster bana, ben oyle bakayim :)
Nike TARJ CLASSICP (EV0211 / 081) bu olabilir abicim almanya firması galiba ama avusturyada kayak malzemesi satan larda model vardır bu tarz göze otursun buğu yapmasın yeterli benim icin 200 300 tl uygurdur yolun düserse o tarz magzaya bi zahmet beni unutma abicim

Geri
Üst Alt