Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yılın Mekanikeri Seçilen Hüseyin Karataş...

sen o konuda babana bile guwenme derim abi sonucta usta da bir yere kadar ciddi bir durumda o ustayi dinlemezler en ustteki adam tanidik olmadikca her yerde tirs :) garanti warsa isin icinde dikkatli olcan moruk :p

Aynen öyle:) kuzen hediye için egsoz ucu taktırmaya esenyurt doğuşa götürmüş arabamı habersiz geldiğinde çıkışıyodum az kalsın farketmediler dimi yayları diye:D

Biri gelmiş liftteyken yaylara bakıp tribe girmiş kuzende "ya biz buna yay alcaz burdan ne kadar onlar" diyince anlayamamış :D

Aynen öyle:) kuzen hediye için egsoz ucu taktırmaya esenyurt doğuşa götürmüş arabamı habersiz geldiğinde çıkışıyodum az kalsın farketmediler dimi yayları diye:D

Biri gelmiş liftteyken yaylara bakıp tribe girmiş kuzende "ya biz buna yay alcaz burdan ne kadar onlar" diyince anlayamamış :D

merak etme ahmet zaten camur kaplicak ustu anlasilmaz dostum :) :eek:key:

geçenlerde yanına gittiğimde bahsetmiştir gercekten cok sevindim kendisi adına :)

Ismail ve Huseyin.. Seat'larin vazgecilmez iki doktoru..

konseptler cok guzel olmus ya hıc canlısının fotosu yoktu ıyı oldu,tebrıkler kendısıne de

tebrikler başarılarının devamı gelir inşallah......:eek:key:

Geri
Üst Alt