Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yıkama tabancası ile tampon boyası kalktı?

tamponu nerde boyattıysanız orası paklar ancak..

Tabancanın ucunu tampona takmış olabilirler benim kuzenin aracında da aynısı oldu ilk başta basınç kaldırdı sandık ama dikkatli bakınca iki tırnak çizikle kazımış orayı sonrada atmış basınçtan durup dururken pürüzsüz boyayı sırf basınçlı suyla attırması çok zor gibime geliyor.

Bu arada boyayıda autoking mini onarımdan yaptırdık başakşehir şubesinden anlamak imkansız diyebilirim lokal olarak boyuyorlar.

o kesik daha sonradan soyulmaya başlıcak benim tamponda aynı şekilde oldu
benim tampon dogus oto maslakta boyanmıştı serviste vurdukları için.Dugun zamanı ondeki arabaya carptık hafiften sadece plaka yamuldu bende dogus oto buyuk firma ya hic aklımda birşey yoktu plakayı duzeltmeden gittim boya dokuluyor diye.Aynı arkadasların dedigi gibi tırnakla gerek kalmadan kendi soyuluyor zaten ve altta gri katman(kalın) ve ustu boya.Adamlar geldi bu darbeden kaynaklı catlamıs dedi.Ya dedim ilk defa mı araba vuruyoz sen gel bu kazalı arabalarda bir tane boyle boya soyulması goster arkama bakmadan cıkıp gidicem dedim usta dondu arkasını gitti :)3 yere gittim boyadan dediler.Zaten anlamak icin boyacı olmanıza gerek yok.Sonuc olarak dogus oto tamponumu vurdugu halde adam gibi boyamadı bide hatalı işlemi kabul etmedi.Sıfır araba alalım başımız agrımasın dedik adamlar sanayi agzıyla bana laf anlatıyor.Sonuc olarak dostum arabanda darbe varsa duzeltebilcegin bişeyse duzelt oyle git yoksa sucu sana atarlar.Eger tekrar sıfır araba alırsam bu kesinlikle dogus oto grubundan olmucak.

Genelde bu tüip şeyler boyacının hatasından kaynaklanıyor zımpara astar vs vs yetersiz yada yapılmamışsa olması muhtemel birşey.

xx

Pardonda bi resmini koysanizda size daha dogru bir bicimde yardimci olsak daha iyi degilmi

Önce boyacıya sonra yıkamacıya gidip sıradan Sövmekten başka üzerine birde tekrar boya ve tekrar yıkama yaptırabilirsiniz :)
Aynı şey benim de başıma geldi, ben zaten daha önce boyacıma giydirdiğim için bu sefer başka bi boyacıya gittim, şimdilik güzel :)

Geri
Üst Alt