Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yüksek viteste çekiş düşme

araçta cekişle ilgili surekli problemlerım oldu kimi zaman düzeliyor kimi zaman araç tepkisizleşiyor ilk dizel aracım sanırım bir yerde hata yapıyorum şüphelendiğim 2 sey var yakıtı bilgisayar 20 km gosterene kadar almıyorum bide kalkıslarda devirsiz kalkıyorum araç titreme yapıyor bunlar sorun teşkil edermi
abi bende 1.6 tdi kullanıyorum gecen pazar 6 kişi :) :) bindik arabaya ve mersinden rakım 1700 lerde olan bi yere cıktık okadar rampada ve 6 kişyle araba hiç bayılmadı aracım kesintisiz 4.500 deviri buluyor aracındaki sorun buyuk ihtimal ile kötü yakıttan kaynaklanıyor cunku arza durumu olsa idi arada düzelme olmazdı ve kötü yakıt aracın enjektörlerine zarar vermiş olabilir :( yakıtını aldıgın yeri değiş ve sorun ufakta olsa düzelirse bilki yakıttan kaynaklanıyor serviise gidip enjektörlerini temizletirsin hiç bi sorunun kalmaz

Geri
Üst Alt