Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yüksek Kalitede Müzik indirme...!

xure

Forumdan Uzaklaştırıldı
Günlük hayatta genelleme olarak Youtube üzerinden takibini sağladığımız müzik parçalarını yüksek kalitede indirmek Cd yapmak yada usb flash belleğine atmak yada aux çıkışından ipod telefon veyahut multimedya oynatıcılarımızda yüksek kaliteli dinlemek için pratik bir bilgi vereceğim hepinize.

Youtube üzerinde dinlediğimiz müzik parçasının linkini kopyalayarak indirmek istediğimiz formatı belirleyerek download edeceğiz sadece genelde mp3 dosya şeklinde indirirken 320Kb formatını seçerseniz yüksek kalitede parçalar dinlemiş olacaksınız.

Ayrıca MP3Fiber - YouTube to MP3 Online Converter sitesi Youtube dışında vimeo,dailymotion,facebook,vk,soundcloud,metacafe uygulamalarındaki videolar içinde destek sağlamakta ister video ister mp3 olarak bu siteden istediğinizi çok kolay bir şekilde indirebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• 123.JPG
    123.JPG
    115.3 KB · Görüntüleme: 36
kanki genelde orji aldıgımız için sıkıntı yok anlatabiliyommu :D ama bilgi için tesekkurler faydalı ve yarrarlı

• Beğen
Reaksiyonlar: xure
bir zengin olarak tavsiyem Spotify Premium üyelik olacaktır :) (ayrıca Deezer ve şuan aktif olmasada fizy premium aboneliklerimiz devam etmektedir)
aylık 10 TL gibi bir ücreti var kredi kartıyla ödemenin haricinde GSM mobil ödeme sistemleri de mevcut diye biliyorum.
PC veya telefona indireceğiniz uygulamasıyla kendinize ait bir profil oluşturup kendi playlistlerinizi yapabilirsiniz, ayrıca offline mode özelliği ile seçtiğiniz parçaları telefonunuza indirebilir ve aracınızın bluetooh bağlantısıyla dinleyebilirsiniz. sanırım indirilen parçalar 320kb ve flac olarak indiriliyor.
müzik arşivi oldukça geniş neredeyse bulanamayacak şarkı yok.

bir zengin olarak tavsiyem Spotify Premium üyelik olacaktır :) (ayrıca Deezer ve şuan aktif olmasada fizy premium aboneliklerimiz devam etmektedir)
aylık 10 TL gibi bir ücreti var kredi kartıyla ödemenin haricinde GSM mobil ödeme sistemleri de mevcut diye biliyorum.
PC veya telefona indireceğiniz uygulamasıyla kendinize ait bir profil oluşturup kendi playlistlerinizi yapabilirsiniz, ayrıca offline mode özelliği ile seçtiğiniz parçaları telefonunuza indirebilir ve aracınızın bluetooh bağlantısıyla dinleyebilirsiniz. sanırım indirilen parçalar 320kb ve flac olarak indiriliyor.
serhat hocam saygılar ;)

dikkat ettimde bu konu başlığı altına sadece zengin elitler yazmakta bian düşündüm benim neyim ekdik diye, eksliklik bulamaıdm :)

2 platformuda denedim fakat memnun kalmadım yeni albümler çok geç düşüyor ve eski klasik şarkılar ve sanatçıların bir çoğu hala yok spotify ve deezer da premium kullanan birisi olarak abi hep şeytan işi bunlar :D

Geri
Üst Alt