Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yönetime duyurulur

serkanreis

Kayıtlı Üye
:confused:SEATCLUBWORLD FORUM BİR SİTESEİ insanların daha kendilerini tanıtmadan birşeyler satmak için vede kendisine çıkar sağlamamak için kullanılmamalıdır.
NAZİCANE KENDİ ŞAHSİ FİKRİMDİR AÇIKÇASI BU DURUM BENİ RAHATSIZ ETMEKTEDİR LÜTFEN BUDURUMA BİR ÇÖZÜM BULUNMALIDIR:confused::confused:

:confused:SEATCLUBWORLD FORUM BİR SİTESEİ insanların daha kendilerini tanıtmadan birşeyler satmak için vede kendisine çıkar sağlamamak için kullanılmamalıdır.
NAZİCANE KENDİ ŞAHSİ FİKRİMDİR AÇIKÇASI BU DURUM BENİ RAHATSIZ ETMEKTEDİR LÜTFEN BUDURUMA BİR ÇÖZÜM BULUNMALIDIR:confused::confused:

+ 1500 :eek:key:

daha öncede konuştuk serkanım..serbay satıyorum konusunu ya 50 msj.dan sonra açıcak veya admin onayı getirecek

50 iyidir burasida dostlar arasinda satis yeridir kaziklamak yooookk :)

50 mesajı doldurmaya ne var üyelerimiz bölümüne dal her konuya aramıza hoş geldin yaz tamamdır :)

Geri
Üst Alt