Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yönetimden küçük bir rica

Ali

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bildiğiniz gibi bazılarımızın aracında LPG dönüşüm sistemleri takılı. Forumdaki LPG ile ilgili konular çok dağınık. Toledo, Cordaba, Teknik destek vs..

Yönetimden LPG Sorunları ile ilgili bir başlık oluşturmasını rica ediyorum. Bu bizim işimizi kolaylaştıracaktır eminim. Çünkü genelimizde benzer sorunlar ortaya çıkabilkiyor.

Arkadaşlar bildiğiniz gibi bazılarımızın aracında LPG dönüşüm sistemleri takılı. Forumdaki LPG ile ilgili konular çok dağınık. Toledo, Cordaba, Teknik destek vs..

Yönetimden LPG Sorunları ile ilgili bir başlık oluşturmasını rica ediyorum. Bu bizim işimizi kolaylaştıracaktır eminim. Çünkü genelimizde benzer sorunlar ortaya çıkabilkiyor.

+112145431

Sende Yapabilirsin böyle bişey kardeşim beğenilirse zaten sabitleniyor ki sabitlenirde :eek:key:

Sende Yapabilirsin böyle bişey kardeşim beğenilirse zaten sabitleniyor ki sabitlenirde :eek:key:

yok kardeşim, benim bahsettiğim Teknik Destek , Tuning , Jant-Lastik gibi bir başlık oluşturulması "LPG Dönüşüm Sistemleri" gibi

teşekkürler gerçekten :eek:key:

Bide eski konular buraya aktarılabilrse tam süper olabilir :)

Geri
Üst Alt