Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yönetimden Bir İsteğim Var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu gorusle bakarsak, isteyenler icin bir bolum acalim seklinde, orgu dantel bolumu de acalim foruma isteyen ilgilensin isteyen ilgilenmesin. Ben bu tur konularin sitede konu disi gibi bir bolum altinda acilmasi taraftariyim. Burada dostluk da olabilir aile iliskileri de olabilir. Ben kimsenin seatclubworld.com ismindeki bir siteye bu tur konular okumak amaciyla uye olacagini zannetmiyorum. Forumun adini, amacindan farkli kullanmamak lazim bence. Seat ve otomobil ise seat ve otomobil. Burada belirttigim hayvanlara yapilan zulum iskence gibi duruma sessiz kalinmali gibi birsey kesinlikle degil. Ama bana gore bu tur seylerin yeri burasi degil.

tartışmalara sebeb olucak tüm yorumlar silinicektir bilginize...

Tartismaya sebep olacak mesajlari silmek gibi bir politika, forum adi altinda kurulan bir yer icin ne kadar dogrudur acaba..
Fikrimi tekrarliyorum. Tartisma cikaracak bisey degil bu. Ben de orgu dantel, dikis nakis, uzayda yasam, gaz yapan yiyecekler bolumlerinin acilmasini istiyorum.

Sormak istedigim birsey var. Daha once herkesin kendi araciyla cektigi resimlerle aylik fotograf yarismasi duzenlenmesini onermistim. Konu yonetim tarafindan anlamadigim bi sebepten kitlenip, rafa kaldirildi. Seat toplulugu adi ile alakali seyler onermemek mi gerekiyo acaba o kismi anlamadim ben.

Bu gorusle bakarsak, isteyenler icin bir bolum acalim seklinde, orgu dantel bolumu de acalim foruma isteyen ilgilensin isteyen ilgilenmesin. Ben bu tur konularin sitede konu disi gibi bir bolum altinda acilmasi taraftariyim. Burada dostluk da olabilir aile iliskileri de olabilir. Ben kimsenin seatclubworld.com ismindeki bir siteye bu tur konular okumak amaciyla uye olacagini zannetmiyorum. Forumun adini, amacindan farkli kullanmamak lazim bence. Seat ve otomobil ise seat ve otomobil. Burada belirttigim hayvanlara yapilan zulum iskence gibi duruma sessiz kalinmali gibi birsey kesinlikle degil. Ama bana gore bu tur seylerin yeri burasi degil.

ayberk walla seviyorum seni gecenin saat kaci bilmiyorum mesaji okuyunca gozlerimden yas geldi gulmekten :) ahahahahahahaah dantel kosesi istiyoruz ewet dusunsene allah askina elimizde igne iplik barzolar dizilmis dantel islioruzz offf sinirim bozuldu galiba bnm gulmekten :) bir de avatarindaki recep le de birlesince yazdiklarin yeminle geberdim :) allah sana uzun omurler wersin kardesim

Tanıyan tanır, bilen bilir bir hayvan sever olmakla birlikte bende bir kedi beslemekteyim. Hayvanları gerçekten seviyorum ve onlara yapılan zülume katlanamayanlardanım. Ancak, bende bunun yerinin burası olduğunu düşünmüyorum. Çünkü burası bir araba forumu. İnsanlar buraya hayatlarının bir zamanında seat sahibi olduğu için geliyor. Tabiki sadece araba konuşulmayacak ama bir forumunda belli bir tarzı belli bir alanı belli bir biçimi olmalı.

Örneğin,

Şimdi Yeni yazılan mesajlara bakıyorum, yarısı arabalar hakkında, bir çeyrek kadar hayvanlar hakkında, bir kısmı ''merhabalar'' gibi konular, geri kalanlar ise ''nerdesin'' ''naptın?'' gibi sohbet konuları..

Demek istediğim herşeyin bir vizyon ve misyonu olmalı..

SCW daha spesifik, insanların araçlar konusunda birbirini geliştirebileceği, teknik ve öğretici bir forum olmalıdır, bunlardan çok uzak ve gözlemlerime göre her geçen gün dahada uzaklaşmakta..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt