Yönetimden Bir İsteğim Var | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Yönetimden Bir İsteğim Var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CanCan11

Forumdan Uzaklaştırıldı
Sevgili Yönetim kadromuzdan istediğim bir konuyu paylaşmak istiyorum.

Forumumuz her ne kadar bir otomobil konusu olsa da biz burada bir aile olarak her konuyu konuşuyor dertleşiyor paylaşıyoruz.

Ülkemizde her ne kadar insan dışında ki canlılara saygı gösterilmese de ben SCW ailesinin buna karşı daha duyarlı olmasını istiyorum ki bizimde bu konuda düşünceli olduğumuzu düşünüyorum. Doğamız ve dost dediğimiz 4 ayaklı bir arkadaşlarımızla ilgili bir bölüm açılmasını istiyorum. Bu konu ile ilgili elimden gelen her türlü konuda yardımcı olmaya hazırım.

whiteline-XL

Kayıtlı Üye
Sevgili Yönetim kadromuzdan istediğim bir konuyu paylaşmak istiyorum.

Forumumuz her ne kadar bir otomobil konusu olsa da biz burada bir aile olarak her konuyu konuşuyor dertleşiyor paylaşıyoruz.

Ülkemizde her ne kadar insan dışında ki canlılara saygı gösterilmese de ben SCW ailesinin buna karşı daha duyarlı olmasını istiyorum ki bizimde bu konuda düşünceli olduğumuzu düşünüyorum. Doğamız ve dost dediğimiz 4 ayaklı bir arkadaşlarımızla ilgili bir bölüm açılmasını istiyorum. Bu konu ile ilgili elimden gelen her türlü konuda yardımcı olmaya hazırım.
çok guzel olur can. bence onlarla ilgili bir bölumunde olması guzel olur.

CanCan11

Forumdan Uzaklaştırıldı
Dikkate alınacağını umuyorum sitemizde bu kadar hayvansever arkadaşlarımız varken :)

Elanor

SCW Ladies
güzel olur haklısın can :) konuşulup karar verilir ona göre sana bildiririz :)

PATRON

Administrator
Mesela ben bir hayvansever vatandaşım :) diğer yönetimdeki arkadaşlar da düşüncelerini paylaştıktan sonra okey derlerse açarız bölümü :)

whiteline-XL

Kayıtlı Üye
ama tipe bi bakarmısınız ya böyle birşey nasıl sevilmez ya allah aşkına bu da benim oğluşum:D

can nolur yanlış anlama.

CanCan11

Forumdan Uzaklaştırıldı
Ben Bunun İçin Herşeyi Yapmaya Hazırım :) Zaten barınaklara yardımda bulunuyorum normalde mahallemdeki köpekleride besliyorum. Barınaklara SCW adına yaparız bu olayı :) ve bu konuda duyarlılığımızıda göstermiş oluruz

CanCan11

Forumdan Uzaklaştırıldı
Ama kurban olurum ona ben ya yerim maşallah allah uzun ömürler versin....

whiteline-XL

Kayıtlı Üye
Ama kurban olurum ona ben ya yerim maşallah allah uzun ömürler versin....
kanka kısmetse oğlum baba olsun diye duşunuyoruz. bizim komşulardan birinde çok guzel bir dişi var istersen bir tane yavrusunu hediye edebilirm sana. dişiside çok guzel bir köpek ve çok guzel yavrular çıkacaktır ortaya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt