Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yöneticiler ve üyeler?

cemcem86

Kayıtlı Üye
Merhaba sevgili arkadaşlar ve yöneticiler.Bir konuda önerim olacaktı.
Forum gerçekten güzel fakat çok sık kullanamadığımdan dolayı şikayetçiyim.Facebook üzerinde daha geniş paylaşımlarla orayıda sık kullansak olmazmı diyecektim.Çünkü facebook artık herkezin cebinde ve iletiler anında uyarı olarak geliyor ve anında haberdar oluyoruz.Bu sayede çok daha fazla kitle ile anında iletişim kurabiliriz diye düşünüyorum sevgili YÖNETİCİ arkadaşlarım.Affınıza sığınıyorum....
[doublepost=1444898599,1444893896][/doublepost]Merhaba sevgili arkadaşlar ve yöneticiler.Bir konuda önerim olacaktı.
Forum gerçekten güzel fakat çok sık kullanamadığımdan dolayı şikayetçiyim.Facebook üzerinde daha geniş paylaşımlarla orayıda sık kullansak olmazmı diyecektim.Çünkü facebook artık herkezin cebinde ve iletiler anında uyarı olarak geliyor ve anında haberdar oluyoruz.Bu sayede çok daha fazla kitle ile anında iletişim kurabiliriz diye düşünüyorum sevgili YÖNETİCİ arkadaşlarım.Affınıza sığınıyorum...

Merhaba sevgili arkadaşlar ve yöneticiler.Bir konuda önerim olacaktı.
Forum gerçekten güzel fakat çok sık kullanamadığımdan dolayı şikayetçiyim.Facebook üzerinde daha geniş paylaşımlarla orayıda sık kullansak olmazmı diyecektim.Çünkü facebook artık herkezin cebinde ve iletiler anında uyarı olarak geliyor ve anında haberdar oluyoruz.Bu sayede çok daha fazla kitle ile anında iletişim kurabiliriz diye düşünüyorum sevgili YÖNETİCİ arkadaşlarım.Affınıza sığınıyorum....
[doublepost=1444898599,1444893896][/doublepost]Merhaba sevgili arkadaşlar ve yöneticiler.Bir konuda önerim olacaktı.
Forum gerçekten güzel fakat çok sık kullanamadığımdan dolayı şikayetçiyim.Facebook üzerinde daha geniş paylaşımlarla orayıda sık kullansak olmazmı diyecektim.Çünkü facebook artık herkezin cebinde ve iletiler anında uyarı olarak geliyor ve anında haberdar oluyoruz.Bu sayede çok daha fazla kitle ile anında iletişim kurabiliriz diye düşünüyorum sevgili YÖNETİCİ arkadaşlarım.Affınıza sığınıyorum...
Emir arkadaşımızın da dediği gibi artık herkeste akıllı telefon var ve forum için önerilen ve sürekli takipte kalmak için Tapatalk programını indirip oradan istediğiniz konuya yıldız koyarak hem haberdar olursunuz hemde anında iletişimde kalırsınız facebook da çok etkin sosyal platformda etkin olarak duruyoruz
Ayrıca facebook kullanmayanlar da olabilir

kurye ile elden teslime verildi

Bılgım yoktu oyle bır programdan fakat facebook uzerınden daha onlıne uyelerle haberlesmıs olmazmıyız?

gazıosmanpaşa merkez aktifiz ama paylaşımlar yada yardımlaşmalar sorular ordan değilde burdan dönüyor ya orda birçok kişi daha aktif olduğunu düşündüğümden bu konuyu açtım

gazıosmanpaşa merkez aktifiz ama paylaşımlar yada yardımlaşmalar sorular ordan değilde burdan dönüyor ya orda birçok kişi daha aktif olduğunu düşündüğümden bu konuyu açtım
tapatal uygulamasını ındırıp daha kolay sekılde forum sayfamızı kullana bılırsınız ... faceden daha kolay ;)

cuma buluşmasında hem tanışmış olur hem de adını koymuş olursunuz...
kargoya gerek kalmaz;)

Geri
Üst Alt