Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yıkayınca bozuluyor :(((((

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

shavrolet

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar 2000 ibiza signo akl motor aracım var. sorunum aracım yıkandıgında motor devir sensörü arızası veriyor baya bi tamirci gezdim ama çözüm hala bulmuş degiilim bütün elektrik aksamı kontrol edildi. ateşleme bobini ve devir sensörü degişti ama aracı iç dış yıkama yaptırdıgımda 2 saat sonra teklemeye başlıyor ve patlamalar oluyor arac bi kaç gün ellenmeden bırakılırsa kendiliğinden düzeliyor muhtemel biyerden su alıyor ama son olarak servise bıraktım orda da hala ugraşıyorlar yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum umarım birinin deneyiminden geçmiştir ve bana yardımcı olur bu konuda bu arada bujiler saglam beyinde de sorun yok sanmıyorum içini açtık baktık oksitlenme varmı su almışmı diye tertemiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt