Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

xenonnn...

benim asıl xenon istememin sebebi aracın sol farı değişti şimdide sol farla sağ far farklı yanıyo acaba ampullerini mi farklı taktı bilmiyorum ama sol far bariz daha sönük yanıyo acaba xenon taksam düzelir mi diye düşünüyorum

Kesinlikle Philips kullan xenon da kaliteden şaşma birde şu var makyajlı leonlarda tesisat çok hassat ve xenon bozabiliyor konfor modülünü riskli yani bence bi daha düşün...:eek:key:

Kesinlikle Philips kullan xenon da kaliteden şaşma birde şu var makyajlı leonlarda tesisat çok hassat ve xenon bozabiliyor konfor modülünü riskli yani bence bi daha düşün...:eek:key:
eger farlar arasindaki farki cozebilirsem hic girmicem xenon isine carsamba gunu takildi yeni far bugun fark ettim daha az yandigini bayramdan sonra direk gidecem servise

benim asıl xenon istememin sebebi aracın sol farı değişti şimdide sol farla sağ far farklı yanıyo acaba ampullerini mi farklı taktı bilmiyorum ama sol far bariz daha sönük yanıyo acaba xenon taksam düzelir mi diye düşünüyorum

Eski farın camı eski olduğu içinde olabilir.. Far temizle ürünleriyle temizlenirse belki düzelir.. Tabi zenon taktırmak için bahane aranmıyorsa..

çok teşekkür ederim bu arada ben doğan tanıştığıma memnun oldum

doğan abi:) dursun ustanın yerı ıstanbul da sana faydası olmaz:) mercek ıcn ankara da bıldıgım yer yok ama powerbass ın yanında xenon ıscılıgı guzel shell ın karsısında bende oraya taktırmıstım oraya bı sor ıstersen:)

doğan abi:) dursun ustanın yerı ıstanbul da sana faydası olmaz:) mercek ıcn ankara da bıldıgım yer yok ama powerbass ın yanında xenon ıscılıgı guzel shell ın karsısında bende oraya taktırmıstım oraya bı sor ıstersen:)
Nerden biliyosun faydasi olamayacagini Onur?
Fari sokup gonderiyosun kargoyla o da yapip gonderiyor sana yapilmis fari..bu kadar basit:eek:key:

Geri
Üst Alt