Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

xenonları söktüm

haluk_dongel

Kayıtlı Üye
hayırlı geceler arkadaşlar, xenonları dün söktürdüm, sislerde ve kısalarda xenon vardı zaten, uzunlar ise beyaz ampullerdi.
yerine kısalar için osram night breaker h7 ampuller, sisler için ise osram h3 halojen ampuller taktırdım, şimdi bu durumda kısa ve sisler sarı uzunlar beyaz oldu ama bi garip geldi bana, sizce kısa ve sisler için beyaz ampul taktırsam daha iyi olmaz mı mesela osram cool blue.
hem bu osram ampulleri orijinal mi seat için yani problem teşkil eder mi? yardımcı olursanız yarın halledecem arkadaşlar... şimdiden teşekkürler...

bende eski osram beyazları söküp yenisini taktım fark olcakmı die yok yagışlı havalarda 0 görüşş ertesi gün sarılara döndüm gene bence komple sarıya dön önümüz kışş sisler beyaz kalçaksa kalsın gene

hayırlı geceler arkadaşlar, xenonları dün söktürdüm, sislerde ve kısalarda xenon vardı zaten, uzunlar ise beyaz ampullerdi.
yerine kısalar için osram night breaker h7 ampuller, sisler için ise osram h3 halojen ampuller taktırdım, şimdi bu durumda kısa ve sisler sarı uzunlar beyaz oldu ama bi garip geldi bana, sizce kısa ve sisler için beyaz ampul taktırsam daha iyi olmaz mı mesela osram cool blue.
hem bu osram ampulleri orijinal mi seat için yani problem teşkil eder mi? yardımcı olursanız yarın halledecem arkadaşlar... şimdiden teşekkürler...

Sarı Yaptıysan Elleme Bence de En Azından Kışın.. Malum.. Görüş Çok Düşüyor.. Bu arada Xenonların Markası Ne Satılıkmı Durumları Nedir Haluk..

Sarı Yaptıysan Elleme Bence de En Azından Kışın.. Malum.. Görüş Çok Düşüyor.. Bu arada Xenonların Markası Ne Satılıkmı Durumları Nedir Haluk..

selçuk abi şimdi uzunlar ve parklar beyaz, kısalar ve sisler sarı olunca garip geldi bana, o zaman uzun ve parkları da mı sarı yapayım, yoksa beyaz mı kalsın? bi de xenonları müşteri bulursam satarım abi, servisteki usta xenonlar aracına zarar verir dediği için söktüm sonuçta orijinal değil dedi,
xenonların markası MFK HID XENON H7M 35W 8000K abi, sağlam ama çin malı galiba tam da bilmiyorum fakat bi araştırırsam satarım dediğim gibi kimseyi kandırmak istemem...

en iyisini yapmışsınız, bence sarılarla devam edin..

osram cool blue iyidir. ama yağışlı hawalarda görüşün biraz düşer o zamanda sisleri açarsın

senin dedigin su camlari mavi olan halogenler dimi bence sariya gec

Geri
Üst Alt