Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

xenon yerine beyaz ampül

highkaan

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 40 kere konuşulmuştur bu konu ama,çoğundada bişey anlamadım :rolleyes:
sis farlarıma beyaz ampül taktırıcam,xenon kalitesinde,uzun ömürlü,parlak ve kaliteli bildiğiniz ürünleri ve fiyatını bildirirseniz çok sevinirim..bide parkları beyaz mı yapmak daha güzel olur,yoksa amerikan park denen olayı mı?

İbiza'ya xenon olmadığından kısalarda ve sislerde phillips in beyaz ampülünden kullanıyorum. Gayet memnunum 2 aydır. 4 ampül 150 liraya yaptırmıştım

ben altea XL kullanıyorum. sislerim farlarım mtec ampül ve oldukça memnunum. yağmurda karda oldukça iyi göruntu veriyor. leonlarda amerikan par çok şık oluyor.

Makyajlı kasada sislerde hangi ampul kullanılıyor?

sehan kaça aldın.ben osram baktım ama ömrü kısaymış.ayrıca arıza ışşığı yaktı mı?

Philipsten şaşma derim benimkinde var gayet memnunum ...

bu konuda bende merakla cavpları bekliyorum. bu amerikan park denen olay nedir arkadaşlar?

Geri
Üst Alt