Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

xenon yardım?

silentstorm61

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba ibiza 1.4 reference sahibiyim, geçen xenon taktırmak için biyere gittim bana senin arabaya h4 mtec canbox modeli xenon olur sadece dediler, fiyatını duyunca taktırmadım, 700 - 800 tl arası bişey olur dedi, bu fiyat ne kadar gerçeği yansıtıyor, veya benim araca uygun fiyatı daha iyi xenonlar varmıdır tavsiyelerinizi bekliyorum...

Kemal ben Dursun a yaptırdım ve o paraların yarı fiyatına..Mesaj at yardımcı olurum..Yazık o kadar parayı verme ;)

Diğer konuya yazdım buraya da kopyalayayım...

Xenon , mercekli olmayanlar farlarda karşı taraftan gelen ve sizin takip ettiğiniz araçlar için eziyet oluyor. Hakikaten göz sevkimiz için birilerini üzüp, belki kazaya sebep olup hakka girmeye değmez.. Hepimiz biliyoruz ne denli rahatız edici olduğunu.. Eğer mavimsi beyaz bir görüntü istiyorsan Osram 5000k ampül kullanabilirsiniz..40 TL maksimum, görüntü olarak xenondan ayırt edilmiyor.. hem aküyü yemez, hem kimseyi rahatsız edipte arkanızdan konuşturmaz..

Selamlar..

aslında dediğin çok doğru, sırf o yüzden mercekli far almak istiyorum ama fiyat baya kabarıyor ama bakalım kararsızım...

Su ampulü bende denicemde temini konusunda bana yardımcı olabilecek varmı net yada bayiden acaba yarında ıspartada arıyacam ama işim zor gibi :(

Su ampulü bende denicemde temini konusunda bana yardımcı olabilecek varmı net yada bayiden acaba yarında ıspartada arıyacam ama işim zor gibi :(

ben bauhaus tan alıyorum ama oto parçacılarında olması lazım... önemli olan 5000 k osram olması... sanırım Ispatada da bulabilirsin, olmazsa burdan alır göndeririz sana...

Geri
Üst Alt