Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Xenon yardım....

tunfeb

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,

2011 model 1.2 TSI sahibiiym. Aracıma xenon taktırmak istiyorum. Problem çıkarmayacak ve arıza ışığı yakmayacak bir tavsiyeniz var mı? Ayrıca xenon taktıktan sonra sisler için ne yapmamı önerirsiniz?

Arabanız yeni sanırım..Sizde yenisiniz.. Hoşgeldiniz..

Yerinizde ben olsam düşünmem. Sıfır arabamı oynatmam.Ama tabi bu benim düşüncem. Forumdaki birçok kişi bana katılmayacak, o başka :)

Benim arabamda xenon var. Benden önceki sahibi taktırmış.Taktırısanız dikkat edin. Bazıları çok fazla göz alıyormuş. Benimkilerde sistemli bişey, şahincilerinkinden değil ama farlar 0 konumundayken göz alıyor sanırım. 1 konumunda durumu iyi.

İşin ayrıntısını bilen arkadaşlar yardımcı olacaklardır..

Ben makyajlı kasada kullanıyorum sitemizdeki Dursun arkadaşımız var elektronikçi çoğumuz ona yaptırdık. Numarasını yazıyorum bilgi ve sipariş alabilirsiniz kendisinden.

Dursun : 0533 965 58 57

Arabanız yeni sanırım..Sizde yenisiniz.. Hoşgeldiniz..

Yerinizde ben olsam düşünmem. Sıfır arabamı oynatmam.Ama tabi bu benim düşüncem. Forumdaki birçok kişi bana katılmayacak, o başka :)

Benim arabamda xenon var. Benden önceki sahibi taktırmış.Taktırısanız dikkat edin. Bazıları çok fazla göz alıyormuş. Benimkilerde sistemli bişey, şahincilerinkinden değil ama farlar 0 konumundayken göz alıyor sanırım. 1 konumunda durumu iyi.

İşin ayrıntısını bilen arkadaşlar yardımcı olacaklardır..

Hoşbulduk. Öneriniz için teşekkür ederim....

Merhaba..Benim aracta yeni ama beni Serbay ın dediği gibi Dursun Kardeşime yaptırdım xenonları..Şimdiye kadar bir sorun yok..Gayette güzel :) tavsiye ederim..

Ben makyajlı kasada kullanıyorum sitemizdeki Dursun arkadaşımız var elektronikçi çoğumuz ona yaptırdık. Numarasını yazıyorum bilgi ve sipariş alabilirsiniz kendisinden.
Dursun : 0533 965 58 57

serbay merhaba.geçen haftasonu dursunla ufak bir çalışma yaptık sinyal ve parklar için :) xenon lu resmin varsa göndermen mümkün mü ? tşkrler

Bugün ekleyeceğim resimleri, parkları xenonları vs :) arabam yıkanıyor hele bi yıkansın :D

Kardeşim, Xenon , mercekli olmayanlar farlarda karşı taraftan gelen ve sizin takip ettiğiniz araçlar için eziyet oluyor. Hakikaten göz sevkimiz için birilerini üzüp, belki kazaya sebep olup hakka girmeye değmez.. Hepimiz biliyoruz ne denli rahatız edici olduğunu.. Eğer mavimsi beyaz bir görüntü istiyorsan Osram 5000k ampül kullanabilirsin..40 TL maksimum, görüntü olarak xenondan ayırt edilmiyor, hem akünü yemez, hem kimseyi rahatsız edipte arkandan konuşturmaz..

Selamlar..

Geri
Üst Alt