Xenon yardım.... | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Xenon yardım....

tunfeb

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,

2011 model 1.2 TSI sahibiiym. Aracıma xenon taktırmak istiyorum. Problem çıkarmayacak ve arıza ışığı yakmayacak bir tavsiyeniz var mı? Ayrıca xenon taktıktan sonra sisler için ne yapmamı önerirsiniz?

Ali

Kayıtlı Üye
Arabanız yeni sanırım..Sizde yenisiniz.. Hoşgeldiniz..

Yerinizde ben olsam düşünmem. Sıfır arabamı oynatmam.Ama tabi bu benim düşüncem. Forumdaki birçok kişi bana katılmayacak, o başka :)

Benim arabamda xenon var. Benden önceki sahibi taktırmış.Taktırısanız dikkat edin. Bazıları çok fazla göz alıyormuş. Benimkilerde sistemli bişey, şahincilerinkinden değil ama farlar 0 konumundayken göz alıyor sanırım. 1 konumunda durumu iyi.

İşin ayrıntısını bilen arkadaşlar yardımcı olacaklardır..

PATRON

Administrator
Ben makyajlı kasada kullanıyorum sitemizdeki Dursun arkadaşımız var elektronikçi çoğumuz ona yaptırdık. Numarasını yazıyorum bilgi ve sipariş alabilirsiniz kendisinden.

Dursun : 0533 965 58 57

tunfeb

Kayıtlı Üye
Arabanız yeni sanırım..Sizde yenisiniz.. Hoşgeldiniz..

Yerinizde ben olsam düşünmem. Sıfır arabamı oynatmam.Ama tabi bu benim düşüncem. Forumdaki birçok kişi bana katılmayacak, o başka :)

Benim arabamda xenon var. Benden önceki sahibi taktırmış.Taktırısanız dikkat edin. Bazıları çok fazla göz alıyormuş. Benimkilerde sistemli bişey, şahincilerinkinden değil ama farlar 0 konumundayken göz alıyor sanırım. 1 konumunda durumu iyi.

İşin ayrıntısını bilen arkadaşlar yardımcı olacaklardır..
Hoşbulduk. Öneriniz için teşekkür ederim....

H_G

Kayıtlı Üye
Merhaba..Benim aracta yeni ama beni Serbay ın dediği gibi Dursun Kardeşime yaptırdım xenonları..Şimdiye kadar bir sorun yok..Gayette güzel :) tavsiye ederim..

leonman

Kayıtlı Üye
Ben makyajlı kasada kullanıyorum sitemizdeki Dursun arkadaşımız var elektronikçi çoğumuz ona yaptırdık. Numarasını yazıyorum bilgi ve sipariş alabilirsiniz kendisinden.
Dursun : 0533 965 58 57
serbay merhaba.geçen haftasonu dursunla ufak bir çalışma yaptık sinyal ve parklar için :) xenon lu resmin varsa göndermen mümkün mü ? tşkrler

PATRON

Administrator
Bugün ekleyeceğim resimleri, parkları xenonları vs :) arabam yıkanıyor hele bi yıkansın :D

eengineer

Kayıtlı Üye
Kardeşim, Xenon , mercekli olmayanlar farlarda karşı taraftan gelen ve sizin takip ettiğiniz araçlar için eziyet oluyor. Hakikaten göz sevkimiz için birilerini üzüp, belki kazaya sebep olup hakka girmeye değmez.. Hepimiz biliyoruz ne denli rahatız edici olduğunu.. Eğer mavimsi beyaz bir görüntü istiyorsan Osram 5000k ampül kullanabilirsin..40 TL maksimum, görüntü olarak xenondan ayırt edilmiyor, hem akünü yemez, hem kimseyi rahatsız edipte arkandan konuşturmaz..

Selamlar..