Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Xenon ve buğulanma (hayal kirikliği)

Ben de bugün bu işle uğraştım sabah 10 dan saat aksam 18 e kadar sanayıdeydım. farlarım söküldü ilk başta açmayalım camları dedik ama içi o kadar su dolmuştu ki açalım dedik iyiki açmışız camın içinden çıkan kiri görünce inanamadım. Neyse iyice temizlendi ve yeniden silikonlanıp takıldı. Hatta içi açılmışken iç kısmını da siyaha boyadım güzel oldu. Umarım arka kapakları acmanız işe yarar ama ben de zamanında öyle yapmıştım arabayı yıkamaya soktuğunuz da tekrar aynı sorun olabilir. Yardımcı olması açısından ilerde yaptırmak isterseniz de pm den fiyatını yazabilirim. Geçmiş olsun hepimize :)
teşekkür ederim kardeşim.tabiki isterim nerede yaptırdın ve ne kadara mal oldu.birde temizlendikten sonraki fotoğrafları çeker gönderir misin?

:)

Yaptırmak isteyenler olursa fikir olması açısından bir kaç fotoğraf ekliyorum.
IMAG0869.jpgIMAG0870.jpgIMAG0875.jpgIMAG0876.jpgIMAG0874.jpg

Ekli dosyalar

• IMAG0869.jpg
    IMAG0869.jpg
    91.1 KB · Görüntüleme: 20
  • IMAG0870.jpg
    IMAG0870.jpg
    85.3 KB · Görüntüleme: 19
  • IMAG0875.jpg
    IMAG0875.jpg
    86.3 KB · Görüntüleme: 19
  • IMAG0876.jpg