Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Xenon ve Çıkan Sorunlar ?

Torrado

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar arabanıza xenon takıyorsunuz ECU kilitleniyor silecek motoru yanıyor vb.sorunlar çıkıyor xenon ile ECU ve silecek motorunun ne alakası varda ECU'yu kilitliyor ve silecek motorunu yakıyor ?

1 senedir kontağı açmamla birlikte kısa ve sislerim açık hiç bi sorun yaşamadım..

1 senedir kontağı açmamla birlikte kısa ve sislerim açık hiç bi sorun yaşamadım..
Birazda şans sanırım ama sorun çıkanların sayısı 1-2 kişi değil ki tamamen şans diyelim

Bu arada Yiğit abi senin xenonlar ne marka ?

Monza Ömer..

forza Ömer gibi oldu yahu.. :D :D

Ömer piyasada 200'e satılan malların alayı Çin malı gibi bişi zaten..Monza da öyledir muhtemelen velakin 1 senedir tık etmedi..
Mtec dersen de gerçek Mtec'ler 700 Lira'dan aşağı değil zaten ucuza Mtec ancak çakması olur amiyane tabirle..

ben bunlar bittikten sonra Philips alıcam Mtec'den biraz ucuza mal olcak muhtemelen ama sonuçta Philips..

Ömer piyasada 200'e satılan malların alayı Çin malı gibi bişi zaten..Monza da öyledir muhtemelen velakin 1 senedir tık etmedi..
Mtec dersen de gerçek Mtec'ler 700 Lira'dan aşağı değil zaten ucuza Mtec ancak çakması olur amiyane tabirle..

ben bunlar bittikten sonra Philips alıcam Mtec'den biraz ucuza mal olcak muhtemelen ama sonuçta Philips..
Cevapların için teşekkürler Yiğit abi

Bende sanki xenon takcakmışım gibi ne çok soru sordum bu gece :D

ne demek..
iyi oldu sorduğun harbi 1 senedir tık etmedi hoşuma gitti yahu.. :D :D

ne demek..
iyi oldu sorduğun harbi 1 senedir tık etmedi hoşuma gitti yahu.. :D :D
Herşeyde bir hayır vardır diye boşuna dememişler :D

Merakımdan sorduğum soruların sonunda xenonlarının sorun çıkarmayışını görmek ne mutlu sana :D

xenonların sorun çıkarmayışını mı 2004 model cordobada far kolu yandıgını biliyorum....

senin dediğin ECU kitlemesi örneklerle sabittir Mert abi bunu defalarca yazdı sende forumu takip eden birisin bu konunun aynısı defalarca tartışıldı

Yeni kasa ibiza ve makyajlı leonlarda ECU kitliyor... senin arabandanda 120tl lik xenon takanlar var ECU kitlemiyor

ama xenon sorunları diye bir konunun üzerinde duracaksan her xenon aracın öyle yada böyle bir yerine zarar verebilir....

Geri
Üst Alt